Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Premium

Materiał dostępny tylko dla Subskrybentów

Nie masz subskrypcji? Dołącz do grona Subskrybentów i korzystaj bez ograniczeń!

Jesteś Subskrybentem? Zaloguj się

X
Następny artykuł dla ciebie
Wyświetl >>

Falck – transport 18 ambulansów dla walczącej Ukrainy

· · 1 min
Falck – transport 18 ambulansów dla walczącej Ukrainy

Już 18 ambulansów Falck dotarło do Ukrainy, z czego znaczna część do Kijowa. Firma namacalnie udowodniła tym samym, że Kijów nie jest odcięty od świata.

Na czym polega pomoc?

W zeszłym tygodniu Grupa Falck wysłała transport 18 ambulansów dla walczącej Ukrainy. Każdy z nich w pełni wyposażony i wiozący dodatkową pomoc medyczną. Firma ma już potwierdzenie, że jej ambulanse dotarły, w tym (informacja z 9.03.2022) znaczna część bezpośrednio do Kijowa!

Dodatkowe działania

Dziś (9.03.2022) kolejne 7 ambulansów przygotowanych przez Falck zostanie wysłanych do Mołdawii, by nieść tam pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Realne wsparcie dla ukraińskich służb medycznych

W dramacie, którego jesteśmy świadkami to mała iskierka nadziei dla wszystkich, których dotyka wojenna pożoga. Falck od zawsze ma jeden cel – nieść pomoc. Bez względu na to gdzie  i komu. Liczy się człowiek. Każdy. Ważne, że ukraińskie służby medyczne dostały realne wsparcie w tak trudnym czasie i skuteczne narzędzie do niesienia pomocy obywatelom walczącym o swoją wolność.

Mołdawia to kraj zmagający się ze swoimi problemami, a mimo to udziela pomocy uciekającym przed wojną Ukraińcom. Musimy im pomóc nieść skuteczną pomoc. Dlatego wysyłamy im to co mamy najlepsze, nasze ambulanse. Dla ratowników medycznych to podstawowe narzędzie niesienia pomocy.

Katarzyna Czajka, Falck Medycyna

Falck – transport 18 ambulansów dla walczącej Ukrainy