Ekspert ds. Programów Rozwojowych i Diagnozy Kompetencji dla Kadry Zarządzającej

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełen Etat
Ekspert

Twój zakres obowiązków

Zarządzanie i rozwój oferty diagnostycznej ICAN Diagnostics, tj. narzędzi psychometrycznych w obszarze rozwoju kompetencji na poziomie indywidualnym, zespołu i organizacji
Tworzenie szytych na miarę narzędzi diagnostycznych i analiza wyników
Tworzenie nowych programów rozwojowych dla kadry menedżerskiej ze szczególnym uwzględnieniem projektów z elementami diagnozy kompetencji i kultury organizacyjnej
Udział w spotkaniach sprzedażowych dotyczących programów rozwojowych zawierających elementy diagnostyki
Wsparcie merytoryczne menedżerów projektów i zespołu sprzedaży w zakresie programów rozwojowych i narzędzi diagnostycznych

Nasze wymagania

Znajomość dostępnych na rynku narzędzi psychometrycznych/diagnostycznych
Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
Umiejętność pracy na zbiorach danych w programie Excel
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Skrupulatność, komunikatywność, chęć zarówno pracy w zespole jak i indywidualnie