Aga Szóstek

Strategiczna projektantka doświadczeń
Aga Szóstek, Strategiczna projektantka doświadczeń

Przez ostatnie dwie dekady współpracowała z czołówką firm łączących design, technologię i biznes. Pracowała z takimi markami jak Google, Philips, Canon, Samsung, EY, Santander, ING, Orange i wieloma innymi, wnosząc do zespołów projektowych i zarządów strategiczne podejście oparte na projektowaniu doświadczeń. Jej podejście zainspirowało wiele organizacji do ponownego skoncentrowania się i postawienia na doświadczenia jako ich wyróżnik rynkowy.

Poza doradztwem, Aga pisze o strategii, przywództwie, innowacyjności i leadershipie; projektuje narzędzia mające na celu wspieranie dostarczania unikalnych doświadczeń zwane Seed Cards; oraz współtworzy podcast o refleksyjnym przywództwie: Catching The Next Wave.

Ukończyła studia doktoranckie na Politechnice w Eindhoven w Holandii i uczy projektowania doświadczalnego na całym świecie. Jest również współtwórcą (we współpracy z alternatywną szkołą projektowania z Danii: Kaospilot) unikalnego wirtualnego doświadczenia edukacyjnego: Become  dla kreatywnych agentów zmiany, którzy chcą rozwijać się i przewodzić w gospodarce wschodzącej transformacji.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.