Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl
Zarządzanie sobą • Zarządzanie zespołem • Zarządzanie firmą • Zarządzanie projektami • Zarządzanie zmianą

ICAN Business Advisor®

Praktyczne szkolenia e‑learningowe rozwijające kluczowe kompetencje biznesowe

Ucz się tego, czego naprawdę potrzebujesz i potwierdź nowe kompetencje prestiżowym certyfikatem

Wybierz najbardziej praktyczne szkolenia e-learningowe, które przygotują Cię do każdej sytuacji biznesowej.

 • Zdobędziesz umiejętności, które pomogą Ci sprostać codziennym wyzwaniom zawodowym, a nawet awansować! Rozwijaj się w takich obszarach jak zarządzanie, finanse, marketing i komunikacja.
 • Otrzymasz dostęp do eksperckiej wiedzy biznesowej w postaci artykułów i podcastów „MIT Sloan Management Review Polska” – magazynu uczelni biznesowej nr 1 na świecie.
 • Odkryjesz na nowo przyjemność płynącą z nauki dzięki angażującym ćwiczeniom interaktywnym, filmom i autentycznym sytuacjom biznesowym, które przygotują Cię do realnych problemów i wyzwań.
 • Będziesz spać spokojnie, wiedząc, że z Twoimi kompetencjami zawsze znajdziesz pracę. Twoja kariera będzie źródłem satysfakcji, a nie zmartwień!

Sięgnij po rozwój bez ograniczeń

Kup dostęp do prestiżowej wiedzy biznesowej od lidera rynku executive education, który współpracuje z MIT – uczelnią nr 1 na świecie, wydając polską edycję magazynu „MIT Sloan Management Review”.

-50%
Bestseller

Plan roczny

166 zł/miesiąc
83 zł / miesiąc

(1990 zł płatne rocznie)
(992 zł płatne rocznie)

Wybierz

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 996 zł za rok

 • 40+ szkoleń (obecne i nowe)
 • 400+ filmów i animacji
 • quizy, ankiety, testy, symulacje
 • interaktywne studia przypadków
 • plan wdrożenia kompetencji
 • narzędzia biznesowe
 • certyfikat
 •   
 • PayU Proforma
 • 2 miesiące gratis

Plan miesięczny

 
199 zł / miesiąc

 
 

Wybierz

 

 • 40+ szkoleń (obecne i nowe)
 • 400+ filmów i animacji
 • quizy, ankiety, testy, symulacje
 • interaktywne studia przypadków
 • plan wdrożenia kompetencji
 • narzędzia biznesowe
 • certyfikat
 •   
 •  
 •  

Często zadawane pytania

Tak, dodawane nowe szkolenia w trakcie trwania wykupionego planu rocznego również będą dostępne dla użytkownika.
 • Nasze szkolenia to dużo więcej niż kilka krótkich filmów wideo pobieżnie omawiających wybrane zagadnienie. Dostarczamy najnowszą, pogłębioną wiedzę biznesową oraz starannie przygotowaną pod względem metodycznym sekwencję ćwiczeń, których realizacja zapewnia realny rozwój umiejętności biznesowych oraz zwiększa zaangażowanie użytkownika szkolenia.
 • Jako jedyni oferujemy w pakiecie dostępowym do szkoleń e-learningowych jednoczesny dostęp do światowej wiedzy eksperckiej w ramach dostępu do artykułów „MIT Sloan Management Review Polska” – magazynu uczelni biznesowej nr 1 na świecie.
 • Zamiast wielu krótkich szkoleń na rozległe tematy, my specjalizujemy się w kształceniu umiejętności z zakresu zarządzania firmą, zarządzania zespołem, zarządzania projektem i zarządzania sobą. Nasze szkolenia to gwarancja zdobycia pogłębionej wiedzy i rozwoju praktycznych kompetencji, które przełożą się na większą efektywność pracy.

W ramach subskrypcji otrzymasz nielimitowany dostęp do pełnej biblioteki szkoleń e-learningowych ICAN Business Advisor® w języku polskim, zarówno do tych, które są opublikowane w chwili zakupu , oraz do tych, które zostaną opublikowane w przyszłości w czasie trwania wykupionego dostępu. Po ukończeniu każdego szkolenia otrzymasz prestiżowy certyfikat ICAN Institute.

Lista szkoleń dostępnych obecnie w ramach subskrypcji jest tutaj.

Dodatkowo w ramach subskrypcji otrzymasz dostęp artykułów „MIT Sloan Management Review Polska” - magazynu biznesowego online uczelni nr 1 na świecie.

Umowa zawierana jest w zależności od wybranego planu subskrypcji na:

 • czas oznaczony jednego miesiąca z automatycznym przedłużaniem na kolejne miesięczne okresy aż do momentu złożenia rezygnacji lub
 • czas oznaczony jednego roku.
Tak. W każdej chwili trwania subskrypcji możesz zmienić plan miesięczny na plan roczny lub odwrotnie. Zmiana zacznie obowiązywać po upływie trwającego opłaconego okresu subskrypcji.
Płatność kartą VISA, MasterCard, Maestro, płatność internetowa PayU oraz płatność przez opłacenie faktury pro forma, przy czym opcja PayU i faktury pro formy dostępne są jedynie przy planie rocznym.
W zależności od wybranego planu, miesięcznego lub rocznego, opłata będzie pobrana z góry podczas zamówienia oraz w momencie rozpoczęcia każdego kolejnego okresu miesięcznego lub rocznego (po zaakceptowaniu oferty na kolejny rok). Jeśli wybierzesz plan roczny, zaoszczędzisz równowartość 2 miesięcy dostępu do subskrypcji.
Tak. Przy zakupie subskrypcji zaznacz opcję „Firma” i podaj dane. Faktura będzie przesyłana mailem co miesiąc lub co rok, w zależności od wybranego planu.
Oczywiście. Umów się tutaj z nami na spotkanie w sprawie dostępu do platformy dla pracowników.
Możesz także napisać na adres m.chrabaszcz@ican.pl bądź zadzwonić pod +48 662 237 786.
Dostęp do szkoleń e-learningowych ICAN Business Advisor® otrzymasz od razu po zakupie subskrypcji przy płatności kartą lub PayU. Przy wyborze płatności przelewem (faktura pro forma) dostęp do subskrypcji otrzymasz po zaksięgowaniu przez nas płatności.
Tak. Szkolenia są w pełni responsywne i możesz z nich korzystać na smartfonie lub tablecie, który posiada najnowszą wersję popularnej przeglądarki internetowej i ma dostęp do sieci.
Z planu miesięcznego subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie przed zakończeniem obecnego miesięcznego okresu. Dostęp do szkoleń będzie trwał wtedy do końca upływu opłaconego okresu. Rezygnacji możesz dokonać w myICAN na stronie profilu użytkownika lub wysyłając wiadomość pod adres email: infolinia@ican.pl. Nie ma możliwości rezygnacji z planu rocznego subskrypcji w trakcie jego trwania
Regulamin możesz pobrać tutaj.

Skorzystaj z 7-dniowego dostępu testowego

Wypróbuj za 0 zł

Wybierz najlepszą dla siebie ścieżkę rozwoju

Sprawdź wszystkie szkolenia

Poznaj rekomendacje naszych klientów

ICAN Business Advisor® wyróżnia prostota, czytelność i przejrzystość. Dzięki oferowanym na platformie szkoleniom poszerzyłem swoją wiedzę w zakresie tematów dotyczących zarządzania zespołem, m.in. budowania zaangażowania w zespole i zarządzania talentami. Szkolenia są świetnym sposobem na podtrzymanie własnej efektywności i doskonalenia nabytych już umiejętności.

Artur Hamerski

Regionalny Kierownik ds. Wdrożeń i Portfela w PZU Życie S.A.​

ICAN Business Advisor® wyróżnia się na tle innych platform edukacyjnych dostępnych na rynku wysoką jakością merytoryczną szkoleń przygotowanych przez doświadczonych ekspertów oraz zorientowaniem na praktyczne aspekty prowadzenia biznesu. Wielokrotnie korzystałem z dostępnych na platformie narzędzi, które znacznie ułatwiły mi pracę.

Damian Mierzwiński

Właściciel, firma Trade Lovers

ICAN Business Advisor® poszerza horyzonty i porządkuje wiedzę biznesową w oparciu o najwyższe światowe standardy i doświadczenia eksperckie praktyków rynku. Znalazłem w nim wiele gotowych rozwiązań problemów biznesowych. Ze świata chaosu informacyjnego i eksperymentowania krok po kroku przeprowadza w przestrzeń uporządkowaną i zsynchronizowaną. To krok do lepszego, mądrzejszego i bardziej świadomego biznesu.

Jarosław Grzechnik

doświadczony menedżer, konsultant biznesu, ekspert finansów i rynku emerytalnego PKO Banku Polskiego i TFI PZU

Na rynku panuje bardzo duży szum informacyjny. Większość tych informacji jest wątpliwej treści. Gdy nie wiemy, komu zaufać, tu właśnie pojawia się ICAN Business Advisor®, czyli interaktywny program rozwoju podzielany na moduł, który przynosi odpowiedzi na najważniejsze pytania. Bardzo kompleksowo omawia je w każdym aspekcie. Przyznam, że było dla mnie wręcz zaskakujące, jak bardzo zawarte w nim studia przypadków odwoływały się do wyzwań, z którymi osobiście się mierzyłem.

Michał Rembiszewski

Dyrektor Handlowy, Unirubber Sp. z o.o.

Mam na swoim koncie wiele szkoleń i kursów, jednak szkolenie "Zarządzanie stresem i emocjami" na ICAN Business Advisor® było dla mnie wyjątkowe. Szczególną wartość szkolenia dostrzegam w rozwinięciu wiedzy na temat moich własnych, osobistych reakcji i działań wobec sytuacji stresogennych - nie tylko waspekcie zawodowym. Wreszcie mogę dumnie powiedzieć: już wiem, co robić!

Natalia Rosół

HR Biznes Partner

Jako absolwent dwóch programów szkoleniowych aktywnie korzystam z ICAN Business Advisor®. Profesjonalna wiedza zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuję na kliknięcie myszką!

Michał Skrzypczyński

Dyrektor Handlowy, Chryso

Zdobądź prestiżowy certyfikat

Wzmocnij swoje CV dzięki cenionemu na rynku certyfikatowi ICAN Institute. Certyfikat potwierdzający zdobyte
kompetencje otrzymasz na koniec każdego szkolenia po spełnieniu określonych warunków.

ICAN Business Advisor® w liczbach

20+ lat doświadczenia w e‑learningu
10 tys+ absolwentów ICAN Business Advisor®
83 % użytkowników uważa, że zdobyta wiedza jest przydatna w ich pracy
8/10 osób poleciłoby ICAN Business Advisor® innym osobom

Sprawdź, czego uczymy

Szukasz szkoleń e‑learningowych w języku angielskim?

Wyświetl katalog szkoleń

Jesteś zainteresowany ofertą dla firmy?

Porozmawiajmy o rozwoju pracowników w Twojej organizacji.

Anita Gnifka

Anita Gnifka

Manager ds. Rozwoju e-Learningu
Podczas krótkiego spotkania:
 • poznam potrzeby Twojej organizacji, zaproponuję dopasowane rozwiązanie,
 • odpowiem na wszelkie Twoje pytania,
 • pokażę jak można rozwijać pracowników dzięki naszym rozwiązaniom online.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą!

Przycisk: Dowiedz się więcej
Wypełnij formularz