Dyrektor Marketingu

Kontrakt B2B
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Koordynowanie całości działań marketingowych oraz komunikacyjnych;
Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej oraz mediaplanów;
Zarządzanie procesem tworzenia materiałów printowych, skryptów oraz landing page dla wszystkich produktów ICAN;
Tworzenie, realizacja oraz analizowanie wyników kampanii marketingowych;
Zarządzanie zespołem marketingu, współpraca i utrzymywanie bieżących kontaktów z mediami, patronami medialnymi, instytucjami partnerskimi oraz przedstawicielami firm zewnętrznych;
Tworzenie i realizacja strategii pozyskania nowych oraz utrzymania obecnych klientów firmy;
Monitorowanie działań konkurencji;
Ścisła współpraca z CEO oraz Zarządem.

Nasze wymagania

Kilkuletnie doświadczenie w marketingu na stanowisku bezpośrednio raportującym do CEO / Zarządu, a także doświadczenie w zarządzaniu zespołem marketingowym;
Znajomość aktualnych trendów w marketingu i umiejętność posługiwania się się nowoczesnymi narzędziami marketingowymi wspierającymi promocję produktów;
Znajomość różnych form i metod dotarcia do klienta w celu generowania leadów i sprzedaży;
Dojrzałość biznesowa i umiejętność osiągania wyznaczonych celów;
Nastawienie na sprawdzanie efektów swoich działań i weryfikowanie ich w czasie;
Umiejętność łączyenia myślenia kreatywnego z analitycznym;
Doświadczenie w pracy w sektorze B2B – mile widziane.