Knowledge Management Specialist

Warszawa
Oferta ważna do 30.10.2021
umowa zlezenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Współtworzenie koncepcji programów rozwojowych dla kluczowych klientów strategicznych (oferta merytoryczna, wizualizacja, zatwierdzenie wyceny z decydentem obszaru produktowego, wysyłka do klienta)
Tworzenie koncepcji slajdów generycznych (stałe oferty produktowe) na podstawie zgromadzonych materiałów
Pozyskiwanie referencji oraz tworzenie testymoniali ze strategicznymi klientami ICAN Institute
Archiwizacja ofert produktowych, dbałość o porządek na dyskach oraz dodawanie ofert do programu SalesForce

Nasze wymagania

Łatwość w redagowaniu tekstów
Pisemna znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
Sumienność
Orientacja na szczegóły
Doświadczenie w sprzedaży i/lub zarządzaniu projektami (min. 1 rok)
Biegłość w programie PowerPoint

Ze swojej strony oferujemy

Możliwość realizacji indywidualnych pomysłów i wpływ na rozwój firmy
Kontakt z marką premium. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających przedstawicielach elity biznesowej. Tworzymy rozwiązania wysoko cenione przez naszych klientów – takie, z których sami chętnie korzystamy
Uczestnictwo w interesujących projektach
Hybrydową formułę pracy
Możliwość wzięcia udziału w wybranym przez Ciebie programie rozwojowym (o wartości od 10 000 do nawet 50 000 PLN)
Dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w „MIT Sloan Management Review Polska” i „ICAN Management Review” oraz digitalnych programów rozwojowych
Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
Wsparcie w trakcie onboardingu i w okresie wdrożenia oraz sprzęt niezbędny do pracy