Poznaj ofertę szkoleń dla menedżerów

Rozwijaj swoją karierę, zespół i całą firmę! Programy ICAN Institute dopasowane są do wyzwań na różnych szczeblach zarządzania. Od potrzeb początkujących specjalistów przygotowywanych do awansu, po doświadczonych liderów poszukujących nowych narzędzi przywództwa, strategii i sprzedaży.

piramida ofert

Więcej niż szkolenia

Programy rozwoju ICAN Institute dla menedżerów – spersonalizowana formuła,
nastawiona na doskonalenie kompetencji każdego uczestnika

Szkolenia dla menedżerów

Szkolenia managerskie prowadzone przez ICAN Institute już od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i zaufaniem kadry zarządzającej. Zostały stworzone z myślą o specjalistach, menedżerach i liderach, którzy poszukują niezawodnych sposobów na szybką i efektywną poprawę umiejętności w zakresie przywództwa, zarządzania i rozwoju osobistego. Szkolenia i kursy menedżerskie znajdujące się w naszej ofercie to zarówno szkolenia indywidualne jak i szkolenia dla firm, koncentrujące się na dostarczeniu uczestnikom gotowych, sprawdzonych rozwiązań w każdej z kluczowych dziedzin biznesu.

Szkolenia dla managerów

Czym cechują się szkolenia managerskie organizowane przez ICAN Institute?

Udział w sesjach szkoleniowych przekłada się na konkretne rezultaty: wysoką skuteczność liderów, zaangażowanie pracowników, zwiększenie sprzedaży, optymalizację kosztów oraz stabilny wzrost.

Szkolenia menedżerskie

Szkolenia menedżerskie realizowane przez ICAN Institute tworzone są w oparciu o własne badania oraz zasoby wiedzy partnerów merytorycznych: prowadzone są we współpracy z polskimi i międzynarodowymi autorytetami biznesu, ekspertami zarządzania i przywództwa, dzielącymi się swoją wiedzą i umiejętnościami. Szkolenia dla menedżerów przekazują polskiej kadrze zarządzającej najlepsze rozwiązania o potwierdzonej skuteczności, zgodnie z podejściem evidence based management i przy zastosowaniu unikalnej metodyki ICAN Smart Learning™, która gwarantuje natychmiastowe rezultaty.

Kursy managerskie

Nawet najlepsze MBA nie zapewnia tak kompleksowych rozwiązań i praktycznej wiedzy jak programy szkoleniowe ICAN Institute. Decydując się na udział w nich, masz pewność, że dokonujesz najlepszego wyboru dla swojej kariery.

Szkolenia biznesowe Warszawa i nie tylko!

Interesują Cię szkolenia z zarządzania sprzedażą Trójmiasto? A może szkolenia dla menedżerów Poznań? Szkolenia biznesowe Warszawa to najlepszy wybór!

ICAN Institute organizuje szkolenia w takich miastach jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław.

 • Interaktywna formuła onlineNOWOŚĆ!
  Angażujące, wartościowe spotkania wirtualne z trenerami i uczestnikami.
 • Doświadczeni praktycy biznesu
  Wskazówki przekazywane przez wykwalifikowaną kadrę ekspertów.
 • ICAN Personal Learning CloudTM i zasoby ICAN Institute
  Dostęp do cyfrowych materiałów w wygodnych formatach.
 • Metoda case study z polskimi przykładami
  Obrazowe przedstawianie konkretnych rozwiązań.
 • Bieżące udoskonalanie merytoryki
  Wiedza aktualizowana przed każdymi zajęciami.
 • Prestiżowe certyfikaty
  Kompetencje potwierdzone dyplomem ICAN Institute.
 • Wsparcie światowych partnerów
  Współpraca z uznanymi, zagranicznymi firmami.
Przejdź do szkoleń otwartychPrzejdź do szkoleń zamkniętych
Prof. Heike Bruch
guru przywodztwa i zarządzania energią firmy
Cieszy mnie, że mogę być częścią wyjątkowych inicjatyw biznesowo-networkingowych organizowanych przez ICAN Institute, wnosząc swój wkład w konferencje i szkolenia. Jestem pod zczególnym wrażeniem uczestników, cudownego dialogu i perfekcyjnej organizacji!

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu ICAN Institute?

Pewna inwestycja w rozwój siebie i firmy

Udział w programie to gwarancja zdobycia świeżych pomysłów, nowych idei i wskazówek pozwalających uniknąć poważnych błędów w biznesie. Wszystko, czego uczymy, znajduje poparcie w aktualnych badaniach skuteczności, ponieważ uznajemy wyłącznie zarządzanie bazujące na dowodach (evidence-based management).

Elitarna społeczność

W naszych salach szkoleniowych spotkasz wyjątkową grupę ludzi sukcesu zorientowanych na przyszłość, otwartych na nowe szanse i możliwości. Co roku organizujemy elitarne spotkania absolwentów ICAN Institute i rozwijamy inne formy kontaktu między nimi.

Ubezpieczenie kariery

Świadomi liderzy wiedzą, że potrzebują dostępu do nowych technik zarządzania, które pozwolą im wygrywać bez względu na stan koniunktury. ICAN Institute zapewnia swoim absolwentom regularny zastrzyk wiedzy w ramach webinariów, konferencji i śniadań biznesowych.

Zmiana nieproduktywnych nawyków

Innowacyjna metoda nauczania dorosłych ICAN Future Learning to odpowiedź na nowe, cyfrowe realia biznesowe, które wymagają odpowiednich modeli współpracy. Stawiamy na lifelong learning, zwinność, praktykę, indywidualne podejście do nauki i uczenie społecznościowe. To metoda budowana już od 20 lat dzięki zaufaniu ponad 25 tysięcy absolwentów!

Większa samoświadomość

Audyty firm czy zespołów, diagnostyka personalna, konsultacje wdrożeniowe, roczne wsparcie po ukończeniu programu, indywidualne projekty to tylko niektóre z narzędzi dostosowanych do potrzeb i celów rozwojowych uczestników.

Holistyczne podejście (hard + soft)

Nowe technologie mogą dziś wyręczać menedżerów i całe zespoły w możliwych do zautomatyzowania zadaniach. Uczymy nie tylko twardych metod, lecz także rozwijamy miękkie kompetencje dające przewagę w biznesowym świecie. Kształcimy liderów nowoczesnego przywództwa.

Elastyczny harmonogram

Wiemy, jak napięty jest Twój harmonogram, dlatego sesje są rozłożone co miesiąc, w cyklach środa–czwartek lub piątek–sobota w wygodnych lokalizacjach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Poznań) lub w formule 100% online. Z wyprzedzeniem zaplanujesz udział w zajęciach, a w razie potrzeby odrobisz sesję w innym terminie.

Formuła online

Szkolenie online może budzić wiele obaw, dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie Ci wartościowego doświadczenia. Nasza zajęcia nie polegają na biernym słuchaniu trenerów przez 8 godzin non stop – to pełna interaktywność, łatwy kontakt z trenerami i innymi uczestnikami, dostęp do multimedialnych materiałów i prosta w obsłudze platforma. Bez nudy, przemęczania się i poświęcania czasu i pieniędzy na dojazd. Uczysz się na dowolnym urządzeniu tam, gdzie akurat jesteś!

Interaktywna i angażująca formuła online

Nasze programy online nie są zwykłym przeniesieniem tradycyjnego szkolenia do Internetu. Forma zajęć i agenda jest dopasowana do wirtualnej przestrzeni tak, by zapewnić uczestnikom 100% interaktywności, pracę w grupach i możliwość wdrożenia od razu nowych rozwiązań i nawyków.

Korzystamy z nowoczesnych platform streamingowych i mamy własne Interactive Virtual Conference Studio, które odpowiada międzynarodowym standardom nauczania dorosłych.

Obejrzyj nagranie i zobacz, jak zadbamy o Twoje doświadczenia online!

Przejdź do szkoleń otwartych Przejdź do szkoleń zamkniętych

Co uczestnicy mówią o szkoleniach w formule online?

Ponad 500

Zorganizowanych wydarzeń i szkoleń online

4,57/5

Ocena za praktyczność szkoleń online

4,71/5

Ogólna ocena prowadzących online

4,65/5

Ocena za organizację i jakość transmisji szkoleń online

87,5%

Uczestników poleciłoby udział znajomym

Sprawdź opinie uczestników po sesji w formule online:

Tak o nas piszą…

Tematyka była bardzo interesująca, a zajęcia online zdecydowanie przewyższyły moje oczekiwania, jakie miałem przed sesją. Naprawdę jak na online super zorganizowane i super poprowadzone. Dużą pracę włożyła Pani Doktor, która wręcz brutalnie wymuszała interakcje i przez dwa dni uśmiechała się do komputera, co jest nie lada sztuką. Mega plus w dzisiejszych nienormalnych czasach!

Uczestnik anonimowy
Grupa PLA, edycja 2020

Wersja online była zdecydowanie powyżej moich oczekiwań, a wcześniejsze obawy w ogóle się nie potwierdziły.

Uczestnik anonimowy
Grupa PLA, edycja 2020

a tak mówią!

Rozwój potwierdzony certyfikatem ICAN Institute

Po ukończeniu wybranego programu każdy uczestnik otrzymuje prestiżowy i uznawany na rynku certyfikat. Potwierdza on udział w szkoleniu oraz zdobyte umiejętności.

Skontaktuj się z absolwentem szkolenia

Chcesz wiedzieć, jakie doświadczenia związane z udziałem w programach rozwojowych ICAN Institute mają nasi absolwenci? Napisz do nas, a my zorganizujemy rozmowę z jednym z byłych uczestników.

Które szkolenie menedżerskie wybrać?

Trudno Ci się zdecydować? Wypełnij specjalnie przygotowany przez nas test i zobacz, jaki program rozwoju będzie dla Ciebie najlepszy.

Wykorzystaj czas na rozwój

Skorzystaj z oferty szkoleń online dla menedżerów ICAN Business Advisor®

ICAN Business Advisor® to jedyny w Polsce tak kompleksowy, aktualizowany w czasie rzeczywistym program rozwoju kompetencji menedżerskich online

37
TEMATÓW
m.in.: zarządzanie, marketing, motywowanie, strategia, sprzedaż
24/7
DOSTĘP BEZ LIMITU
iPad, iPhone, Android, on-line
100%
PRAKTYCZNEJ WIEDZY
światowe źródła, w j. polskim, symulacje, certyfikacja
W przypadku wyboru szkoleń chyba nikogo nie stać na eksperymenty: to inwestycja, która musi przekładać się na konkretne rezultaty. Dlatego ICAN Business Advisor® jest najlepszym wyborem: zarówno dla firm, jak i indywidualnych osób, które potrzebują nowych narzędzi i kompetencji biznesowych.
dr Witold Jankowski
prezes ICAN Institute

Dlaczego warto dołączyć do programu ICAN Business Advisor®?

Dla Ciebie
kompendium sprawdzonych, zawsze aktualnych narzędzi biznesowych
rozwiązania globalnych liderów dostosowane do realiów polskiego rynku
certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę
Dla firmy
budowanie atrakcyjnego wizerunku pracodawcy oraz zaangażowania pracowników
wsparcie dla działów HR i certyfikowany rozwój podwładnych
maksymalne korzyści przy minimalnych kosztach

Aktywuj dostęp dla siebie lub dla swoich pracowników

Korzystaj indywidualnie
Wspieraj rozwój pracowników

Masz wątpliwości?
Chętnie pomożemy!

Dagmara Trefon
Menedżer Rozwiązań Biznesowych

tel. 799 353 810
d.trefon@ican.pl

Chcesz przekonać szefa do inwestycji w szkolenie?

Jeśli potrzebujesz przekonać osobę decyzyjną w Twojej firmie do inwestycji w szkolenie, zapoznaj się z zestawem naszych praktycznych wskazówek.

Prenumerata ICAN Business Insight

Rozpocznij prenumeratę, a otrzymasz aż 30% zniżki na szkolenia stacjonarne.