Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

dr hab. n med. Paweł Holas

Certyfikowany nauczyciel i terapeuta podejść opartych na uważności, terapeuta, psychiatra
dr hab. n med.  Paweł Holas, Certyfikowany nauczyciel i terapeuta podejść opartych na uważności, terapeuta, psychiatra

Obszary eksperckie:

  • Mindfulness
  • Compassionate leadership

Współzałożyciel (2008r) i pierwszy Prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness (PTM), obecnie członek zarządu PTM. Założyciel Instytutu Uważności i Psychoterapii oraz Prezes Fundacji Rozwoju Mindfulness w ramach której realizuje szkolenia nauczycielskie w MBCT we współpracy z Oxford Mindfulness Center. Kierownik studiów podyplomowych „Uważność i Współczucie. Fundamenty, badania i psychoterapia” na Uniwersytecie SWPS. Członek Mindfulness International Integrity Network. Uczeń Jona Kabat-Zinna, twórcy programu redukcji stresu opartego na uważności (MBSR), którego zaprosił w 2009 r do Polski. Współorganizator międzynarodowej konferencji poświęconej uważności w 2008 r na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz konferencji „Gdziekolwiek jesteś bądź – Społeczny wymiar uważności” (https://www.konferencja-mindfulness.org/) w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku w styczniu 2019.

Prowadzi treningi uważności zarówno w kontekście samo-rozwoju, jak i interwencji psychologicznej, np. u osób z problemami z nastrojem. Prowadzi również treningi uważności dla firm.

Odpowiemy na wszystkie pytania

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), pod adresem al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@ican.pl. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych (IOD) to: iod@ican.pl.