ICAN Smart Learning™ to wyjątkowe połączenie elementów zapewniających maksymalne korzyści edukacji menedżerów: od stanowisk kierowniczych, aż po najwyższe szczeble zarządzania.

Zdarzyło Ci się brać udział w szkoleniu o tak niskim poziomie, że jedyne pytanie, do którego było w stanie Cię sprowokować, brzmiało: Co ja tutaj właściwie robię?

Albo w takim, które sprawiało nawet niezłe wrażenie, ale po jego zakończeniu okazało się, że wyniesioną z niego wiedzę niespecjalnie da się wykorzystać w Twojej firmie?

Jeśli tak, wcale nie należysz do mniejszości. Według raportu Human Capital Trends 2016 opublikowanego przez Deloitte, aż 40% menedżerów twierdzi, że programy, w których brali udział, przyniosły im jedynie „jakąś tam” wartość (some value), a 24% że niską lub żadnej (little to no value).

Oznacza to, że w ponad połowie przypadków czas i środki przeznaczone na szkolenia nie przekładają się na oczekiwany wzrost umiejętności menedżerów, a co za tym idzie – na efektywność ich firm.

Wybierając programy rozwojowe ICAN Institute, otrzymujesz gwarancję zwiększenia skuteczności Twojej oraz Twojej organizacji – pierwsze efekty dostrzeżesz już między poszczególnymi sesjami. Takiej gwarancji pozwala nam udzielić unikalna metoda nauczania, stanowiąca podstawę wszystkich naszych programów.

ICAN Institute w niezwykle innowacyjny sposób uczy przełamywania barier, którymi czasem sami mimowolnie się otaczamy poprzez wybieranie ciągle na nowo tych samych rozwiązań.

Katarzyna Rudzka-Kęsik
prezes zarządu, Energa-Operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. z o.o.

ICAN Smart Learning™

If you learn, do it smart!

ICAN Smart Learning™ pozwala z sukcesem realizować założone cele kształcenia, które od razu, w sposób widoczny dla uczestnika, przekładają się na jego większą skuteczność w roli lidera, usprawnienia procesowe i optymalizację kosztów. Wszystko dlatego, że naszą metodę nauczania wyróżnia:
ICAN-GRAFIKA_v2
Praca na case’ach stanowi podstawę edukacji menedżerskiej w Harvard Business School. Pozwala w warunkach symulacji zmierzyć się z rzeczywistymi dylematami zarządczymi. Realistyczne scenariusze naszych case’ów nie przewidują łatwych rozwiązań i zakładają warunki niepełnej informacji. Jako wydawca „Harvard Business Review Polska” ICAN Institute dysponuje największą liczbą biznesowych studiów przypadku na rynku.
x
To metoda wykorzystująca zarówno tradycyjne formy kształcenia (np. warsztaty prowadzone przez trenera), jak i aktywności podejmowane przez uczestników zdalnie, za pośrednictwem specjalnego portalu wiedzy (symulacje, testy w ramach pracy przed i po zajęciach).
Uczymy najnowszych, ale wyłącznie sprawdzonych rozwiązań, potwierdzonych licznymi badaniami skuteczności. Nasze programy rozwojowe oparte są na rzetelnej wiedzy Harvard Business School, „Harvard Business Review Polska” oraz współpracujących z nami ośrodków badawczych (np. INSEAD, Imparta, Human Synergistics). Jako jedyni na rynku posiadamy również własną jednostkę badawczą – ICAN Research, która pozwala nam badać bieżące wyzwania i potrzeby polskich przedsiębiorstw oraz ich liderów.
Uczymy najnowszych, ale wyłącznie sprawdzonych rozwiązań, potwierdzonych licznymi badaniami skuteczności. Nasze programy rozwojowe oparte są na rzetelnej wiedzy Harvard Business School, „Harvard Business Review Polska” oraz współpracujących z nami ośrodków badawczych (np. INSEAD, Imparta, Human Synergistics). Jako jedyni na rynku posiadamy również własną jednostkę badawczą – ICAN Research, która pozwala nam badać bieżące wyzwania i potrzeby polskich przedsiębiorstw oraz ich liderów.
Z racji tego, że współczesną rzeczywistość biznesową charakteryzuje dynamiczny rozwój i wysoka turbulentność rynków, uważamy, że przewagę konkurencyjną można budować, bazując wyłącznie na aktualnej wiedzy. Dlatego stale aktualizujemy zawartość merytoryczną naszych programów rozwojowych, nierzadko rozbudowując ją również w trakcie ich trwania. Dzięki temu masz pewność, że biorąc udział w naszych programach, otrzymujesz rozwiązania, które działają teraz… a nie 5 czy 10 lat temu.
Pozwala maksymalnie dostosować program rozwojowy do potrzeb i poziomu zaawansowania uczestnika, co przekłada się na efektywne doskonalenie mocnych stron oraz konsekwentne uzupełnianie obszarów deficytowych. Korzystamy z najlepszych narzędzi diagnozy indywidualnej na świecie (np. z badania Objective Management Group, Life Styles Inventory czy Global Leader of the Future opracowanego przez Marshalla Goldsmitha) i zapewniamy konsultacje eksperckie przez cały czas trwania programu. Jako uczestnik otrzymasz na pierwszej sesji „kontrakt na rozwój”, dzięki któremu precyzyjnie określisz swoje cele rozwojowe. Później będziesz mógł mierzyć swoje postępy za pośrednictwem platformy online – całkowicie poufnej i widocznej wyłącznie dla Ciebie.
Pozwala maksymalnie dostosować program rozwojowy do potrzeb i poziomu zaawansowania uczestnika, co przekłada się na efektywne doskonalenie mocnych stron oraz konsekwentne uzupełnianie obszarów deficytowych. Korzystamy z najlepszych narzędzi diagnozy indywidualnej na świecie (np. z badania Objective Management Group, Life Styles Inventory czy Global Leader of the Future opracowanego przez Marshalla Goldsmitha) i zapewniamy konsultacje eksperckie przez cały czas trwania programu. Jako uczestnik otrzymasz na pierwszej sesji „kontrakt na rozwój”, dzięki któremu precyzyjnie określisz swoje cele rozwojowe. Później będziesz mógł mierzyć swoje postępy za pośrednictwem platformy online – całkowicie poufnej i widocznej wyłącznie dla Ciebie.
Pozwala maksymalnie dostosować program rozwojowy do potrzeb i poziomu zaawansowania uczestnika, co przekłada się na efektywne doskonalenie mocnych stron oraz konsekwentne uzupełnianie obszarów deficytowych. Korzystamy z najlepszych narzędzi diagnozy indywidualnej na świecie (np. z badania Objective Management Group, Life Styles Inventory czy Global Leader of the Future opracowanego przez Marshalla Goldsmitha) i zapewniamy konsultacje eksperckie przez cały czas trwania programu. Jako uczestnik otrzymasz na pierwszej sesji „kontrakt na rozwój”, dzięki któremu precyzyjnie określisz swoje cele rozwojowe. Później będziesz mógł mierzyć swoje postępy za pośrednictwem platformy online – całkowicie poufnej i widocznej wyłącznie dla Ciebie.
Zajęcia w ICAN Institute prowadzą nie tylko uznani wykładowcy: każdy z nich jest jednocześnie doświadczonym praktykiem biznesu, który podczas wieloletniej kariery na stanowisku menedżerskim przekonał się, które rozwiązania rzeczywiście działają, a o których lepiej zapomnieć. Każdy z nich chętnie udzieli Ci indywidualnych wskazówek: zarówno w sali wykładowej, podczas przerwy lub mailowo, między zjazdami. Nasze sesje mają charakter warsztatowy, co od razu pozwoli Ci wykorzystywać nowo poznane narzędzia biznesowe, a przy okazji wymieniać się doświadczeniami z innymi uczestnikami. Każde zajęcia wyposażą Cię w praktyczne narzędzia wdrożenia, dzięki czemu jeszcze w trakcie trwania programu Ty i Twoja firma zyskacie szereg usprawnień i nowych rozwiązań prezentujących najwyższy światowy poziom, a jednocześnie dostosowanych do realiów polskiego rynku.
Zajęcia w ICAN Institute prowadzą nie tylko uznani wykładowcy: każdy z nich jest jednocześnie doświadczonym praktykiem biznesu, który podczas wieloletniej kariery na stanowisku menedżerskim przekonał się, które rozwiązania rzeczywiście działają, a o których lepiej zapomnieć. Każdy z nich chętnie udzieli Ci indywidualnych wskazówek: zarówno w sali wykładowej, podczas przerwy lub mailowo, między zjazdami. Nasze sesje mają charakter warsztatowy, co od razu pozwoli Ci wykorzystywać nowo poznane narzędzia biznesowe, a przy okazji wymieniać się doświadczeniami z innymi uczestnikami. Każde zajęcia wyposażą Cię w praktyczne narzędzia wdrożenia, dzięki czemu jeszcze w trakcie trwania programu Ty i Twoja firma zyskacie szereg usprawnień i nowych rozwiązań prezentujących najwyższy światowy poziom, a jednocześnie dostosowanych do realiów polskiego rynku.

Wybierz swój program rozwoju bazujący na metodzie ICAN Smart Learning™

ICAN Total Leadership™

Więcej

ICAN Total Selling™

Więcej

Executive Presentation Skills

Więcej

ITS Business Acumen™

Więcej

Labirynt

Więcej