Rozwijaj swoją firmę dzięki wskazówkom światowych autorytetów zarządzania

Każdy lider – nawet ten najbardziej doświadczony – potrzebuje stale aktualizować wiedzę i narzędzia biznesowe, dzięki którym może zapewnić swojej firmie wiodącą pozycję na rynku. Konferencje biznesowe ICAN Institute, organizowane pod egidą „Harvard Business Review Polska”, pozwolą Ci wprowadzać w firmie najnowsze trendy oraz praktyki rekomendowane przez uznanych ekspertów.

Konkretne narzędzia wdrożenia

Przygotuj się na spotkanie, podczas którego otrzymasz wskazówki i narzędzia biznesowe gotowe do zaadaptowania w firmie już następnego dnia po konferencji.

Skondensowana dawka wiedzy

Wiemy, że cenisz swój czas, dlatego nasze konferencje przygotowywane są w taki sposób, ale w ciągu kilku godzin przekazać Ci maksimum przydatnych informacji.

Praktyczna formuła

Nasze konferencje nie przypominają statycznych wykładów akademickich: to spotkania angażujące uczestników w ramach warsztatów, symulacji, sesji Q&A itp.

Wartościowy networking

Uczestnikami naszych konferencji są właściciele, prezesi i dyrektorzy z największych firm w Polsce. To wyjątkowa okazja do budowania cennych relacji biznesowych.

Dostosowanie do polskich realiów

Przekazujemy know-how na światowym poziomie, ale zawsze dbamy o osadzenie go w kontekście wyzwań polskich menedżerów i firm.

Unikalna gwarancja korzyści

W przypadku braku satysfakcji oferujemy całkowity zwrot kosztów uczestnictwa w konferencji, dlatego z udziałem w wydarzeniu nie wiąże się żadne ryzyko.

Z perspektywy uczestników

Każda z organizowanych przez nas konferencji to wyjątkowy zastrzyk inspiracji nawet dla najbardziej wymagających menedżerów.

Z perspektywy ekspertów