Sales Manager - Digital Learning Solutions

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Twoja praca będzie polegała na:
sprzedaży unikalnych rozwiązań szkoleń e-learningowych, które będą wspierały realizację celów biznesowych klienta,
realizacji celów sprzedażowych, z uwzględnieniem rozwoju relacji z klientami i przedaży w długofalowej perspektywie,
aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów i budowaniu partnerstw strategicznych w obszarze B2B,
czynnym udziale w działaniach zespołu Digital Learning, którego będziesz członkiem,
wsparciu rozwoju nowych biznesów/projektów, przy ścisłej współpracy z zespołami oraz podwykonawcami ICAN Institute,
do Twoich codziennych obowiązków będą należeć również: prowadzenie prezentacji, negocjowanie warunków kontraktów, regularne raportowanie pracy w systemie Salesforce (CRM).

Nasze wymagania

w swojej dotychczasowej karierze zajmowałeś/łaś się pozyskiwaniem i utrzymywaniem kluczowych klientów w środowisku B2B (jeśli możesz, pochwal się w CV, z jakimi firmami udało Ci się zbudować takie relacje),
masz doświadczenie w sprzedaży rozwiązań, których odbiorcami są przedstawiciele najwyższej kadry zarządzającej – zarządy firm, dyrektorzy HR, sprzedaży, marketingu oraz innych jednostek,
rozumiesz potrzeby i wyzwania związane z rozwojem pracowników,
lubisz sprzedaż opartą na doradztwie,
zawodowo lub prywatnie zetknąłeś/zetknęłaś się z cyfrowymi produktami edukacyjnymi,
cechuje Cię kreatywność i otwartość na zmiany,
masz umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji z interesariuszami wewnątrz organizacji,
lubisz nowe wyzwania, nie zrażasz się niepowodzeniami, nie wahasz się zadawać pytań i potrafisz słuchać innych,
chcesz dalej się uczyć z najlepszych źródeł.