Marketing Manager

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Odpowiedzialność za wielokanałową strategię marketingową szkoleń otwartych, szkoleń in-company oraz szkoleń w modelu e-learningowym,
Koordynowanie działań z zakresu performance marketingu,
Współtworzenie strategii „lead generation”,
Optymalizacja procesów marketingowych,
Udoskonalanie ścieżki kontaktu z klientem w procesie marketingowym,
Analizowanie wyników kampanii w zakresie KPI i realizacji celów oraz raportowanie efektów,
Współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz zespołami wewnętrznymi w realizacji materiałów marketingowych,
Identyfikowanie najnowszych trendów i technologii wpływających na naszą branżę,
Współpraca z zespołami w celu opracowania pomysłów na branding, teksty reklamowe, projekty graficzne i materiały promocyjne, niezbędnych do wsparcia sprzedaży.

Nasze wymagania

Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w marketingu,
Umiejętności analityczne,
Umiejętności dopasowywania akcji marketingowych do aktualnej sytuacji rynkowej i trendów,
Doświadczenie w opracowywaniu, wdrażaniu i realizacji kampanii marketingowych,
Umiejętność przygotowywania atrakcyjnych materiałów wsparcia sprzedaży,
Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,
Umiejętności związane z pracą kreatywną we współpracy z grafikami i copywritterami,
Mile widziane doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów marketingowych oraz znajomość narzędzi wykorzystywanych w działaniach digital marketingowych. np.: LinkedIn Ads, Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads.