Specjalista ds. badań

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat
Specjalista

Twój zakres obowiązków

Przygotowywanie i koordynowanie badań ilościowych (CAWI/ CATI) i jakościowych (IDI/FGI)
Przygotowywanie i kontrola harmonogramów i budżetów realizowanych projektów
Przygotowanie raportów z badań
Umawianie i przeprowadzanie wywiadów jakościowych
Realizacja ankiet telefonicznych z przedstawicielami zarządów

Nasze wymagania

Doświadczenie w realizacji badań ilościowych i jakościowych (ankieter/ moderator/ badacz)
Podstawy obsługi programu SPSS- mile widziane
Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excell, Power Point)
Zainteresowanie i chęć rozwoju w kierunku badań
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z systemem