Specjalista ds. e-commerce

Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Opracowanie strategii działań sprzedażowych, zakupowych oraz marketingowych dla sklepu internetowego;
Nadzorowanie i optymalizowanie procesów e-commerce, rozwijanie platformy e-sklepu;
Opracowywanie kampanii generujących leady sprzedażowe;
Opracowanie i realizacja planów sprzedaży on-line dla wszystkich produktów;
Aktualizowanie oferty produktowej i poszukiwanie nowych rynków sprzedaży;
Analiza efektywności realizowanych kampanii on-line oraz rekomendowanie innowacyjnych rozwiązań.

Nasze wymagania

Znajomość narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań marketingowych oraz umiejętność ich skutecznego wykorzystania;
Znajomość najnowszych trendów i najlepszych praktyk w obszarze e-commerce;
Nastawienie na realizację celów sprzedażowych;
Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu;
Zainteresowanie nowymi technologiami oraz ich zrozumienie.