Wypróbuj subskrypcję ICAN Business Insight za darmo przez 14 dni!

Koordynator ds. marketingu szkoleń

Warszawa
Oferta ważna do 30.12.2021
umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

koordynacja wydarzeń marketingowych online, offline oraz hybrydowych dedykowanych projektom szkoleniowym
koordynacja procesu aktualizacji materiałów marketingowych we wszystkich kanałach komunikacji
współtworzenie media planów, w szczególności w obszarze: budżetowania, raportowania wyników oraz analizowania i implementowania wniosków
ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym
współpraca z klientami, trenerami i partnerami zewnętrznymi
współtworzenie oraz koordynacja działań w ramach komunikacji projektów szkoleniowych
przygotowanie materiałów marketingowych dla projektów szkoleniowych

Nasze wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (koordynacja marketing)
Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność priorytetyzowania zadań
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy zespołowej, w tym budowania relacji i efektywnej komunikacji
Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
Proaktywność, chęć eksperymentowania i inicjowania działań
Doświadczenie w branży szkoleniowej, edukacyjnej będzie dodatkowym atutem
Samodzielność oraz otwartość na nowe wyzwania

Ze swojej strony oferujemy

Możliwość realizacji indywidualnych pomysłów i wpływ na rozwój firmy
Kontakt z marką premium. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających przedstawicielach elity biznesowej. Tworzymy rozwiązania wysoko cenione przez naszych klientów – takie, z których sami chętnie korzystamy
Uczestnictwo w interesujących projektach
Hybrydową formułę pracy
Możliwość wzięcia udziału w wybranym przez Ciebie programie rozwojowym (o wartości od 10 000 do nawet 50 000 PLN)
Dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w „MIT Sloan Management Review Polska” i „ICAN Management Review” oraz digitalnych programów rozwojowych
Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
Wsparcie w trakcie onboardingu i w okresie wdrożenia oraz sprzęt niezbędny do pracy