Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Koordynator ds. marketingu szkoleń

Warszawa
Ogłoszenie wygasło w dniu 04.08.2022
umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Koordynacja wydarzeń marketingowych online, offline oraz hybrydowych dedykowanych projektom szkoleniowym.
Opracowywanie i bieżąca aktualizacja materiałów wsparcia sprzedaży dla podległej oferty.
Opracowywanie broszur, ulotek, prezentacji ppt, promocyjnych video, animacji i innych materiałów niezbędnych dla promocji i wsparcia procesu sprzedaży.
Współtworzenie media planów, w szczególności w obszarze: budżetowania, raportowania wyników oraz analizowania i implementowania usprawnień.
Ścisła współpraca z zespołami sprzedaży.
Współpraca z klientami, trenerami i partnerami zewnętrznymi.
Współtworzenie oraz koordynacja działań w ramach komunikacji marketingowej projektów szkoleniowych.

Nasze wymagania

Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność priorytetyzowania zadań
Dobra znajomość języka angielskiego.
Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.
Doświadczenie w branży szkoleniowej, edukacyjnej będzie dodatkowym atutem.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu.
Doświadczenie w opracowywaniu, wdrażaniu i realizacji action planów marketingowych.
Umiejętność przygotowywania atrakcyjnych materiałów wsparcia sprzedaży, praca kreatywna we współpracy z grafikami i copywritterami.

Ze swojej strony oferujemy

pracę w organizacji, której głównym celem jest rozwój i edukacja,
nieograniczony dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska oraz e-learningowych programów rozwojowych ICAN Business Advisor,
możliwość wzięcia udziału w wybranych programach rozwojowych ICAN Institute,
wolne długie weekendy! W ICAN wierzymy, że wypoczynek to jedna z podstaw efektywnej pracy, dlatego w długie weekendy wszyscy odpoczywamy. To dodatkowe 5 dni wolnych w roku,
prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport,
sprzęt niezbędny do pracy, wsparcie w trakcie on-boardingu i kilka tygodni po nim, w okresie wdrożenia.