SESJA 4  |  20 MARCA 2024

Work without jobs: nowy model pracy

Obecne przemiany technologiczno-gospodarcze sprawiają, że tradycyjne myślenie o pracy i zawodach przestaje się sprawdzać! Poznaj nowe sposoby organizacji pracy i przygotuj się na przyszłość.

Zdjęcie/  dr J. Boudreau Zdjęcie/  dr J. Boudreau

Zrewolucjonizuj pracę w swojej firmie i osiągaj więcej!

Automatyzacja pracy, AI, robotyzacja oraz alternatywne formy pracy (np. gig economy) stwarzają możliwości i wyzwania, których nie da się łatwo rozwiązać za pomocą istniejących definicji pracy. Tradycyjne zrozumienie zawodów, kwalifikacji i firmowej hierarchii wyczerpuje się, a dotychczasowy system funkcjonowania pracy oparty na stanowiskach i pracownikach nie jest przystosowany do przyszłości! Coraz częściej zmieniamy pracę, przekwalifikowujemy się, a pewne zawody zanikają, co sprawia, że rośnie potrzeba pracowników, którzy potrafią uczyć się i oduczać na nowo.

Poznaj przełomowy model pracy, opracowany przez dr. John W. Boudreau! Polega on na rozłożeniu pracy na elementy i łączenie ich zależnie od potrzeb i sytuacji organizacji. Pozwoli to Twojej firmie i jej pracownikom działać szybciej i zwinniej, łączyć pracę ludzi i maszyn, a także być przygotowanym na nowe trendy w świecie pracy!

O ekspercie

Dr John W. Boudreau

Emerytowany profesor zarządzania i organizacji w Center for Effective Organizations w Marshall School of Business, University of Southern California. Jest uznawany na całym świecie za jednego z wiodących wizjonerów przyszłości pracy i organizacji. Za swoje odkrycia został uhonorowany nagrodami Academy of Management's Organizational Behavior New Concept oraz Human Resource Scholarly Contribution. Jego zakrojone na szeroką skalę badania naukowe i terenowe dotyczą przyszłości pracy i zawodu HR, automatyzacji pracy, analityki HR, mobilności kadry kierowniczej oraz zatrudniania i rozwoju organizacji. Pod końcem 2023 roku ukaże się w Polsce jego najnowsza książka Work without jobs. How to Reboot Your Organization’s Work Operating System (nakład ICAN Institute).

Dzięki tej sesji:

Przygotujesz na megatrendy zmieniające nasze rozumienie pracy: automatyzację, robotyzację, AI i gig economy.
Dowiesz się, dlaczego tradycyjne rozumienie zawodów, form wykonywania pracy i relacji pracownik – pracodawca przestaje sprawdzać się w szybkim, cyfrowym świecie.
Poznasz nowy model pracy oraz praktyczne wskazówki, jak wdrożyć go w organizacji i przeprowadzić niezbędne zmiany.
Poznasz 4 zasady nowego modelu pracy wraz z ich dogłębną charakterystyką.
Przezwyciężysz ograniczenia narzucone przez tradycyjny sposób pracy, dzięki czemu zbudujesz zwinną organizację.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pobierz bezpłatne materiały

Broszura cyklu

Broszura cyklu Elite Leadership Program

Poznaj szczegółowo merytorykę całego cyklu, tematy i biogramy prelegentów.

Pobierz broszurę

Broszura sesji

Broszura konferencji

Dołącz do uczestników

Zgłoś udział w całym cyklu lub wybranej konferencji

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Masz pytania? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem. Omówimy Twoje potrzeby rozwoju i pomożemy podjąć decyzję o udziale w programie.

Magdalena Witek

Dyrektor Struktury Sprzedaży, ICAN Institute
Od 25 lat nieustannie dzielimy się najlepszymi praktykami w zakresie zarządzania i sprzedaży. Jedno jest niezmienne - właściwy dobór szkoleń zaczyna się od otwartej rozmowy. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach, a pomogę wskazać Ci właściwy kierunek rozwoju.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą!