SESJA 3  |  28 LUTEGO 2024

The science of motivation: nowe podejście do motywacji

Jak osiągać długoterminowe cele, unikając krótkotrwałych motywów, pokus i rozpraszaczy? Odkryj, jak zaprojektować ścieżkę do sukcesu i modyfikować ją zależnie od sytuacji, tak by nie stracić głównego celu z oczu.

Zdjęcie/ A.Fishbach Zdjęcie/ A.Fishbach

Osiągaj wraz zespołem ambitne cele!

Lider musi dbać o realizację celów na różnych poziomach – osobistym (moje cele lidera, mój rozwój, moja kariera itd.), zespołu i jego członków (zadania i cele osobiste pracowników) oraz organizacyjnym, m.in. realizowanie firmowej strategii i jej założeń. Jak zatem żonglować celami, godzić je między sobą, określać ich ważność, a przede wszystkim – jak nie stracić motywacji i nie wypalić się w połowie drogi do osiągnięcia celu?

Skorzystaj z wiedzy dr Ayelet Fishbach, badaczki behawioralnej zajmującej się nauką o motywacji (motivation science). Ekspertka podzieli się z Tobą metodami i dobrymi praktykami, opracowanymi na podstawie badań nad ludzką motywacją, samokontrolą i strategiami osiągania długoterminowych celów. To cenne wskazówki, dzięki którym sprawnie wyznaczysz priorytety, cele oraz sposób ich realizacji dla siebie i zespołu. Dowiesz się, jak wspierać pracowników w osiąganiu celów oraz… jak być wspieranym przez innych!

O ekspercie

Dr Ayelet Fishbach

Jest profesorem nauk behawioralnych i marketingu na University of Chicago Booth School of Business, a także byłą prezeską Society for the Science of Motivation i International Social Cognition Network. Specjalizuje się w obszarze motywacji i podejmowania decyzji. Przełomowe badania dr Fishbach nad ludzką motywacją zdobyły nagrody Society of Experimental Social Psychology's Best Dissertation Award i Career Trajectory Award, Society of Consumer Psychology's Distinguished Scientific Contribution Award oraz Fulbright Educational Foundation Award. Jest autorką książek i publikacji naukowych. Jej najnowsza książka, GET IT DONE: Surprising Lessons from the Science of Motivation, ukaże się na polskim rynku jesienią 2023 roku (nakład ICAN Institute).

Dzięki tej sesji:

Dowiesz się, jak używać odkryć nauki o motywacji do kierowania swoimi pragnieniami i osiągania wyznaczonych celów.
Poznasz naukowo opracowany czteroelementowy przepis na zmianę swoich nawyków i zachowań, by sprawniej realizować swoje ambicje i przedsięwzięcia.
Otrzymasz metody wyznaczania konkretnych i odpowiednio ambitnych celów oraz monitorowania progresu w ich realizacji.
Nauczysz się, jak umiejętnie „żonglować” wieloma celami: którym nadawać priorytet i kiedy to robić.
Dowiesz się, czym jest mentalny system celów (goal system) oraz jakie są typy celów i jak wpływają one na nasze podejście do ich realizacji.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pobierz bezpłatne materiały

Broszura cyklu

Broszura cyklu Elite Leadership Program

Poznaj szczegółowo merytorykę całego cyklu, tematy i biogramy prelegentów.

Pobierz broszurę

Broszura sesji

Broszura konferencji

Dołącz do uczestników

Zgłoś udział w całym cyklu lub wybranej konferencji

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Masz pytania? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem. Omówimy Twoje potrzeby rozwoju i pomożemy podjąć decyzję o udziale w programie.

Magdalena Witek

Dyrektor Struktury Sprzedaży, ICAN Institute
Od 25 lat nieustannie dzielimy się najlepszymi praktykami w zakresie zarządzania i sprzedaży. Jedno jest niezmienne - właściwy dobór szkoleń zaczyna się od otwartej rozmowy. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach, a pomogę wskazać Ci właściwy kierunek rozwoju.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą!