SESJA 1 | 25 PAŹDZIERNIKA 2023

Future-Fit Leadership – model kompetencyjny dla liderów

Potrzebujemy nowego podejścia do rozwoju liderów! Sprawdź, jakich kompetencji potrzebują dziś liderzy, by sprostać obecnym i nadchodzącym wyzwaniom.

Foto /dr Christine McCarthy Foto /dr Christine McCarthy

Rozwijaj nowe kompetencje i wygrywaj!

Organizacje na całym świecie znajdują się w trakcie głębokich zmian, przechodząc od tradycyjnych, kontrolujących struktur organizacyjnych do kultur, które są zwinne, zorientowane na klienta i dostosowane do cyfrowej gospodarki. W tak przełomowym momencie firmy potrzebują samoświadomych, uważnych liderów, którzy są gotowi rozwinąć swoje przywództwo, aby stać się bardziej skoncentrowanym na człowieku i kliencie.

Poznaj model Future-Fit Leadership, opracowany przez dr Christine McCarthy, który kształtuje liderów zorientowanych na przyszłość i pomaga im rozwijać niezbędne kompetencje. To nowa generacja przywódców, których cechuje odporność psychiczna, uważność, autentyczność i zwinność w działaniu. Są skupieni na celach, ale jednocześnie dbają o dobro zespołów i wspierają ludzi za pomocą coachingu, mentoringu i empowerment. Jak budować te kompetencje u siebie i u innych dowiesz się na konferencji.

O ekspercie

dr Christine McCarthy

Założycielka i dyrektor generalna TEC Leadership Institute, mówczyni i trenerka. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w rozwoju organizacyjnym i transformacji kultury organizacyjnej. Jako certyfikowany coach dla kadry kierowniczej wspiera organizacje w takich obszarach, jak rozwój ról HR, projektowanie i wdrażanie strategicznych programów rozwoju przywództwa, w tym profili opartych na kompetencjach i frameworków zarządzania talentami. Prowadzi warsztaty mające na celu budowanie autentycznych kultur skupiających się na rozwijaniu zwinnych zdolności.

Dzięki tej sesji:

Dowiesz się jak zmiany struktur organizacyjnych i sposobów pracy prowadzą do braku spójności między nimi a wyrosłymi z poprzednich realiów metodami zarządzania i przewodzenia
Sprawdzisz, dlaczego potrzebujemy innego podejścia do rozwoju liderów i przywództwa.
Dowiesz się, na czym polega model Future-Fit Leadership, i otrzymasz gotowy framework.
Przekonasz się, kim są liderzy zorientowani na przyszłość: 8 obszarów przywództwa Future-Fit.
Dowiesz się, jakie kompetencje i postawy liderów pomoże Ci rozwijać model opracowany przez dr McCarthy.
Będziesz mógł sprawdzić w jakim stopniu, powinieneś sam rozwijać nowe niezbędne kompetencje
Otrzymasz narzędzia i wskazówki, jak wdrożyć w organizacji model kompetencyjny Future-Fit Leadership jako narzędzie rozwoju liderów w Twojej firmie.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pobierz bezpłatne materiały

Broszura cyklu

Broszura cyklu Elite Leadership Program

Poznaj szczegółowo merytorykę całego cyklu, tematy i prelegentów.

Pobierz broszurę

Broszura sesji

Broszura konferencji

Dołącz do uczestników

Zgłoś udział w całym cyklu lub wybranej konferencji

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Masz pytania? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem. Omówimy Twoje potrzeby rozwoju i pomożemy podjąć decyzję o udziale w programie.

Magdalena Witek

Dyrektor Struktury Sprzedaży, ICAN Institute
Od 25 lat nieustannie dzielimy się najlepszymi praktykami w zakresie zarządzania i sprzedaży. Jedno jest niezmienne - właściwy dobór szkoleń zaczyna się od otwartej rozmowy. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach, a pomogę wskazać Ci właściwy kierunek rozwoju.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą!