dwa wilki

Postaw na ICAN!
Nasze doświadczenie to Twoja gwarancja

Stwórz z nami program rozwojowy dla menedżerów Twojej organizacji.

Skontaktuj się z nami

Ile potrzeb, tyle programów

Każda organizacja chce nadążyć za wyzwaniami i zmianami w nowoczesnym biznesie.
ICAN Institute wspiera firmy w Polsce i zagranicą dostarczając programy rozwojowe dopasowane zarówno do aktualnych potrzeb danej organizacji, jak i do jej planów strategicznych.

Ponad 25 lat doświadczenia w kształceniu menedżerów i przedsiębiorców
Najnowsza wiedza i sprawdzone praktyki zarządzania od światowych autorytetów
Zwinność w procesie edukacyjnym: dostosowanie formuły i aktualizacja merytoryki
Formuła i zakres merytoryczny programu dopasowane do potrzeb i celów firmy
Własna jednostka badawcza: narzędzia diagnostyczne i benchmarki
Warsztaty, webinary, wystąpienia inspiracyjne, gry symulacyjne, projekty strategiczne, e-learning, coaching itp.

Nasze obszary specjalizacji – Twoje możliwości rozwoju

W zależności od potrzeb organizacji, łączymy wiedzę z różnych obszarów w jeden kompleksowy program rozwojowy. Wspieramy także naszych klientów w diagnozowaniu potrzeb i określaniu celów.

Przywództwo i zarządzanie

Strategia i modele biznesowe

Kultura i dobrostan organizacyjny

Różnorodność i inkluzywność

Coaching i rozwój talentów

Zarządzanie w kryzysie

Zarzadzanie sprzedażą

Przedsiębiorczość i innowacyjność

W jakiej formie możemy zrealizować Twój cel?

Poznaj bliżej poszczególne obszary, z których budujemy nasze programy. Możemy zaproponować Ci realizację celów w różnych formach, łącząc je w wybrany przez Ciebie sposób.

Akademie rozwojowe

Kompleksowe, często wieloletnie programy wspierające organizację w osiąganiu wyników poprzez rozwijanie następnej generacji liderów według programu dostosowanego do wyzwań organizacji oraz umiejętności i kompetencji określonych jako kluczowe dla danej grupy. Akademie rozwojowe wykorzystują nasze wieloletnie doświadczenia w rozwoju kadry zarządzającej wszystkich szczebli w programach otwartych.

Projekty transformacyjne

Programy wspierające liderów organizacji znajdujących się w ważnym punkcie zwrotnym, takim jak fuzja, restrukturyzacja, digitalizacja, wejście na nowy rynek, poprzez wyposażenie ich w wiedzę i narzędzia niezbędne do przeprowadzenia zmian na poziomie strategii i kultury organizacji.

Programy partnerskie

Dedykowane programy wspierające rozwój przywódczy przedstawicieli partnerów firmy: dystrybutorów, franczyzobiorców, konsultantów. Mogą być w formie akademii lub cyklu pojedynczych wydarzeń organizowanych przez ICAN Institute pod potrzeby branży lub firmy.

Warsztaty

Pojedyncze lub cykliczne sesje szkoleniowe w tematyce dobranej do potrzeb firmy, prowadzone przez ekspertów ICAN Institute w formie interaktywnej i dostarczające praktycznych narzędzi wdrożeniowych.

Diagnostyka

Przeprowadzamy diagnostykę indywidualną, grupową i organizacyjną w zakresie oceny efektywności przywódczej czy kultury organizacyjnej. Wykorzystujemy narzędzia własne oraz partnerów, m.in. Human Synergistics i Neurocolor.

Coachingi indywidualne i grupowe

Włączamy pracę z coachem w całość programu rozwojowego zarządu lub menedżerów wyższego szczebla.

Webinaria

Wykłady tematyczne kierowane do szerokiej grupy odbiorców w firmie. Webinaria prowadzimy we własnym, profesjonalnym studiu nagrań i dostosowujemy je do potrzeb firmy.

Executive Briefing / Power speech

Spotkania lub wystąpienia przybliżające najnowsze idee przywódcze. Inspirujemy i motywujemy uczestników do działania.

Opracowaliśmy już wiele unikalnych formuł sukcesu

Każdy projekt korporacyjny to inna historia. Zobacz na prawdziwych przykładach, z jakimi zadaniami już się zmierzyliśmy i w czym pomogliśmy naszym klientom.

logo AstraZeneca

Cel programu od początku był dwojaki. Po pierwsze, chcieliśmy poprawić efektywność zarządzania naszymi projektami, usprawnić je, przyspieszyć przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Po drugie, zależało nam na tym, by zainwestować w indywidualny rozwój pracowników, którzy odgrywają krytyczną rolę w organizacji. Wierzymy, że każdy z nich zyskał – większą samoświadomość, szerszą perspektywę i motywację do pracy nad sobą.

Paweł Wójcik

Director Study Management Late-stage Development, R&D Oncology, AstraZeneca

logo e-on

W kwietniu 2022 miałam przyjemność uczestniczyć w warsztacie Neuroprzywództwo zorganizowanym przez ICAN Institute dla zespołu Menedżerskiego Stoen Operator. Było to bardzo wartościowe wydarzenie. Omawiane zasady funkcjonowania ludzkiej psychiki, których znajomość wspiera skuteczne zarządzanie zespołami, były podawane w formie przystępnej i pozwalającej na wprowadzanie zmian w sposobie komunikacji od zaraz. Prowadzący warsztat Wojciech Mendyka nie tylko był doskonale przygotowany merytorycznie, ale też zbudował atmosferę sprzyjającą uczeniu oraz integracji, co po dwóch latach pracy w dużej mierze zdalnej było dla zespołu bardzo ważne. Dwa dni wspólnej pracy minęły bardzo szybko. ICAN po raz kolejny spełnił oczekiwania i stworzył warsztat na najwyższym poziomie.

Katarzyna Walawender

HR Business Partner Stoen Operator Sp.z.o.o

logo BGK

ICAN Institute przeprowadził dla nas projekt badania kultury organizacyjnej. W czasie projektu ICAN Institute zapewnił BGK także funkcjonowanie portalu wiedzy, skupiającego informacje przydatne podczas transformacji kulturowej. Całość działań skierowana była na wdrożenie nowej strategii komunikacji w instytucji. Projekt przeprowadzony został profesjonalnie z zachowaniem najwyższych standardów branżowych.

Zuzanna Piasecka

Dyrektor Departament HR

logo Orbis

Dostosowanie kultury organizacyjnej do otoczenia biznesowego i społecznego to obecnie podstawowy warunek trwałego rozwoju firmy. Zmiana kultury jest procesem długotrwałym i wymaga dużego zaangażowania kadry zarządczej. Głównymi efektami projektu realizowanego przy współpracy z ICAN Institute są znaczące spadki rotacji pracowników w latach 2017-2018, bardzo dobre wyniki badania zaangażowania oraz doskonałe wyniki finansowe i opinie gości Grupy Hotelowej Orbis.

Sylwia Pawełczyk-Maśluk

Dyrektor Departament HR

logo BGK

Poszukiwaliśmy kogoś kto będzie naszym „biznesowym lustrem” i pomoże nam obiektywnie spojrzeć na naszą firmę i wytyczyć dalsze kierunki rozwoju. Wybraliśmy ICAN Institute, bo to co nas przekonało to jakość myślenia, oferta dopasowana merytorycznie do branży oraz elastyczny proces współpracy. W wyniku projektu określiliśmy priorytety w rozwoju naszego portfolio usług oraz zrozumieliśmy co możemy zmienić w naszych procesach sprzedażowych i marketingowych.

Krzysztof Pobożniak

Prezes Haxel Events & Incentive

Naszą wizytówką są efekty naszej pracy

Nasze know-how i lata praktyki sprawiają, że potrafimy spojrzeć całościowo na potrzeby klientów i zaproponować rozwiązanie, które najlepiej przełoży się na ich wzrost.

25
lat na polskim rynku
25K+
absolwentów szkoleń
400+
zrealizowanych projektów dla firm
4,78/5
ankietowa ocena szkoleń
221
wystąpień światowych ekspertów

Porozmawiajmy o rozwiązaniach dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami

Po tym jak wyślesz do nas wiadomość, w przeciągu kilku godzin odezwie się do Ciebie nasz konsultant rozwiązań biznesowych. Wspólnie opracujemy rozwiązanie, które przełoży się na kompleksowy rozwój pracowników Twojej organizacji.

Marcin Rybkiewicz

Director Strategic Account Management

+48 606 346 600
m.rybkiewicz@ican.pl

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą!