Technologia na czele zmian: Jak innowacje kształtują biznes i konsumenckie postawy?
Technologie wpływają na biznes i odmieniają społeczeństwo. Dowiedz się, jak wykorzystać potencjał zmian, który drzemie w innowacyjnych rozwiązaniach.
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu
Na konferencji Kod Innowacji spotkamy się już szósty raz. Tegoroczna edycja skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach, które wspierają biznes oraz kształtują postawy konsumentów. Dlaczego warto do nas dołączyć?
- Usłyszysz o ostatnich zmianach i trendach w branży retail.
- Dowiesz się, technologie – w tym kody 2D – mogą wspierać rozwój Twojego biznesu i zwiększać zadowolenie klientów.
- Spotkasz topowych ekspertów branżowych i utalentowanych mówców.
- Poznasz laureatów konkursu Kod Innowacji, którzy pokażą Ci, jak innowacyjnie wykorzystać kody dwuwymiarowe w komunikacji z konsumentami.
- Nawiążesz kontakty biznesowe, wymienisz się doświadczeniami oraz pomysłami z przedsiębiorcami.
Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.
Chcesz nadążać za globalnymi i lokalnymi trendami? Zapraszamy 13 listopada 2024 roku!
Program konferencji
Power Speech
Technologiczne metatrendy: jak AI i nowoczesne technologie przekształcają każdą firmę i branżę retail
Petros Psyllos
Innowator, programista i przedsiębiorcaInnowator, programista i przedsiębiorca, specjalizujący się w technologiach takich jak sztuczna inteligencja (sztuczne sieci neuronowe), systemy wbudowane, wirtualni asystenci, NLP oraz IoB. Obecnie koncentruje się na komercyjnych projektach w obszarach m.in. AI i medycyny. Znalazł się na liście Forbes 30 Under 30 Europe amerykańskiej edycji Forbesa oraz w zestawieniu MIT Review. Jest laureatem New Europe 100 – listy wpływowych innowatorów w Europie Środkowo-Wschodniej według Res Publica, Funduszu Wyszehradzkiego, Google i Financial Times. Doceniony przez International Federation of Inventors’ Associations oraz francuskie Ministerstwo Zdrowia i Spraw Społecznych za osiągnięcia w dziedzinie wynalazczości, zdobył złote medale m.in. na 115. Targach Wynalazczości Concours Lépine we Francji oraz INPEX w USA. Jest członkiem Sekcji Edukacji Cyfrowej Komitetu Informatyki PAN, wykładowcą SWPS, prowadzi szkolenia i warsztaty dotyczące nowoczesnych technologii, a także popularyzuje naukę w mediach, m.in. prowadząc autorski program na Kanale Zero.
Eksperci | Debata Kodu Innowacji
Magdalena Olborska
ESG Manager w Samsung Electronics Polska
Prof. ALK dr hab. Bolesław Rok
Profesor zrównoważonego zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego
Tomasz Łukasik
Project Manager w Nestlé Polska S.A.
Prowadzący
Katarzyna Głuchowska
Ekspertka w moderowaniu debat z zakresu innowacji, ESG, transformacji energetycznej, innowacji oraz przywództwa w biznesieZanurzona w świecie międzynarodowych konferencji i prestiżowych kongresów, Katarzyna Głuchowska to ekspertka w moderowaniu debat z zakresu innowacji, ESG, transformacji energetycznej, innowacji oraz przywództwa w biznesie. Jej wyjątkowe zaplecze merytoryczne wykuwało się przez lata pracy jako tłumacz konferencyjny języka angielskiego i francuskiego na najwyższych szczeblach dyplomacji, administracji rządowej, biznesu oraz mediów informacyjnych. Tłumaczyła wypowiedzi prezydentów, kluczowych polityków, liderów biznesu i wybitnych naukowców, w tym legendy misji Apollo 17 – astronauty i geologa, dr Harrisona Schmitta. Katarzyna dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc gościnne wykłady oraz warsztaty z tłumaczeń konferencyjnych, protokołu dyplomatycznego i etykiety biznesowej, m.in w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także podczas specjalistycznych konferencji językoznawczych. Rozwija autorski cykl na Instagramie – #LongStoryShort, gdzie z pasją przybliża złożone pojęcia związane z nowymi technologiami, ESG, językiem internetowym oraz korpomową, łącząc swoje lingwistyczne kompetencje z bieżącymi trendami i potrzebami nowoczesnego biznesu.
Dołącz do wydarzenia
O firmie GS1
GS1 to międzynarodowa organizacja not-for-profit. Działamy w 116 krajach, gdzie rozwijamy i wdrażamy globalne standardy identyfikacyjne i komunikacyjne: najbardziej znanym jest kod kreskowy na produktach. Standardy GS1 są krytycznym fundamentem efektywności i bezpieczeństwa łańcucha dostaw: od początku istnienia kodów kreskowych do obecnej ery cyfryzacji i handlu elektronicznego. System GS1 pomaga stawiać czoła wyzwaniom ery cyfrowej i otwiera nowe możliwości wzrostu i innowacji.