SESJA 2 | 12 marca 2024

Zespół sprzedażowy klasy A

jak rekrutować, rozwijać i motywować osoby z najwyższym potencjałem sprzedażowym

Poznaj przełomową koncepcję graczy klasy A i przekraczaj wyznaczone cele dzięki zespołowi składającemu się z wysokoefektywnych handlowców!

Kup konferencję za 999,00 zł 1 799,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 799 zł

Promocja trwa do 30.11.2023

Foto /Rick Crossland Foto /Rick Crossland

O konferencji

Innowacyjny produkt, obszerna baza klientów, wartościowe leady i strategia przemyślana od A do Z. Brzmi jak recepta na sukces? Niestety, nie. To wszystko nie zagwarantuje firmie sukcesu, jeśli nie będzie posiadała świetnych handlowców, potrafiących skutecznie sprzedawać. Menedżerowie dobrze wiedzą, że potrzebują utalentowanych pracowników. Ale jak ich pozyskiwać i rozwijać, by osiągali wyznaczone cele, ale nie utracili motywacji?

Poznaj koncepcję graczy klasy A, opracowaną przez eksperta Ricka Crosslanda. To osoby, które są pełne pasji i niezwykle skuteczne, a przy tym szczerze zaangażowane w rozwój firmy. Dobra wiadomość – każdy ma szansę stać się najlepszym graczem! Podczas konferencji poznasz wprost od autora tej koncepcji metodykę budowania kultury graczy klasy A i wspierania pracowników w stawaniu się coraz efektywniejszymi, co przełoży się na sukces całej firmy.

O ekspercie

Rick Crossland

To znanym na całym świecie ekspert i lider w dziedzinie talentów A Player. Ma prawie 30-letnie doświadczenie w rozwijaniu, rekrutowaniu i przewodzeniu wysoko wydajnych pracowników oraz tworzeniu kultur organizacyjnych wspierających procesy rozwoju talentów. Przed założeniem swojej praktyki executive coachingu osiem lat temu Rick zajmował coraz bardziej odpowiedzialne stanowiska kierownicze w Johnson and Johnson, ICI-Zeneca, Planters-Lifesavers, Ford Motor Company i Limited Brands. Jego innowacyjne koncepcje zostały opublikowane w wiodących, prestiżowych mediach biznesowych, m.in. Inc.com i Fortune.com

Dzięki tej sesji:

Dowiesz się, kim są gracze klasy A i co sprawia, że są ponadprzeciętnie efektywni i mają niesamowicie pozytywny wpływ na środowisko pracy.
Otrzymasz narzędzia, dzięki którym Twoi handlowcy staną się zespołem osiągającym znakomite wyniki.
Dowiesz się, jak identyfikować osoby o wysokim potencjale i jak rozwijać je za pomocą coachingu, by stały się graczami klasy A.
Nauczysz się, jak przewodzić utalentowanym pracownikom i jak samemu stać się menedżerem klasy A.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pobierz bezpłatne materiały

Broszura cyklu

Broszura cyklu Elite Leadership Program

Poznaj szczegółowo merytorykę całego cyklu, tematy i prelegentów.

Pobierz broszurę

Broszura sesji

Broszura konferencji

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Masz pytania? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem. Omówimy Twoje potrzeby rozwoju i pomożemy podjąć decyzję o udziale w programie.

Magdalena Witek

Dyrektor Struktury Sprzedaży, ICAN Institute
Od 25 lat nieustannie dzielimy się najlepszymi praktykami w zakresie zarządzania i sprzedaży. Jedno jest niezmienne - właściwy dobór szkoleń zaczyna się od otwartej rozmowy. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach, a pomogę wskazać Ci właściwy kierunek rozwoju.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się z Tobą!