Etyczny i odpowiedzialny biznes w kryzysie

Choć, podobnie jak w marcu 2020 roku, 24 lutego zamarliśmy na chwilę w niepewności o przyszłość, to życie, również biznesowe, musi toczyć się dalej. Jednak jak w sytuacji kryzysowej powinien zachować się etyczny i odpowiedzialny biznes?

Case study

Okładka magazynu
Najnowsze wydanie

Biznes we mgle wojny

Problemy gospodarcze mogą się wydać teraz mało istotne. Ale to gospodarka jest najsilniejszym orężem wolnego świata. Dlatego tak ważna stała się dla zachodnich, w tym i polskich, organizacji umiejętność przetrwania tego okrutnego czasu. Na co powinni zwracać uwagę polscy przedsiębiorcy, wdrażając plany kryzysowe? Ten numer poświęcamy m.in. odpowiedzi na to pytanie.

Jak polskie firmy podbijają nowe rynki

Sekcja specjalna Think Tanku „Be Polish, Be Global” – zbieramy, analizujemy i przedstawiamy
najlepsze sposoby na skuteczną ekspansję zagraniczną polskich firm.

Zobacz więcej

Sprawdzone praktyki

Poznaj sprawdzone rozwiązania wypracowane przez międzynarodowych praktyków i firmy, które współpracują z nami, by wymieniać się swoimi doświadczeniami i solidarnie wspierać rodaków na zagranicznych rynkach.

Nowe biura w nowej normalności

Nowoczesne przestrzenie biurowe, które angażują i przyciągają pracowników.
Sekcja specjalna „ICAN Management Review”.

Kompleks biurowy LIXA z kolejnym dużym najemcą

Do grona najemców flagowej inwestycji biurowej Yareal dołącza europejska firma Cellnex Poland Sp. z o.o. – jeden z największych operatorów bezprzewodowej infrastruktury telekomunikacyjnej i nadawczej. Siedziba Cellnex zajmie w kompleksie LIXA 4 500 mkw. powierzchni biurowej w oddanym niedawno do użytkowania budynku C. Wraz z ukończeniem drugiego etapu budowy Yareal dostarczył na warszawski rynek w sumie 48 000 z 77 000 mkw. biur, które docelowo powstaną w kampusowym kompleksie LIXA.

Zielona transformacja

Nowoczesne przestrzenie biurowe, które angażują i przyciągają pracowników.
Sekcja specjalna „ICAN Management Review”.

Zobacz więcej

Najlepsze praktyki

Przedstawiamy nowoczesne i skuteczne rozwiązania, które umożliwiają transformację przestrzeni firmowych zgodnie z obecnymi potrzebami pracowników. Biura oferujące bezpieczeństwo, wygodę i efektywność pracy, również w systemie hybrydowym.

Patronaty

Podpowiadamy, w jakich wydarzeniach warto uczestniczyć wydarzenia patronackie z myślą o twoich potrzebach i oczekiwaniach. Dowiedz się, gdzie warto być, o czym słuchać i z kim rozmawiać.

Najpopularniejsze tematy