Edukacja menedżera okiem zespołów HR

Gdy zmienia się otoczenie biznesowe, zmieniają się też wymagania dotyczące kwalifikacji kadry menedżerskiej, a co za tym idzie – jej potrzeby szkoleniowe. Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się trendom w edukacji menedżerskiej panującym w postpandemiczym świecie, dotkniętym dziś dodatkowo widmem kryzysu gospodarczego.

Case study

Okładka magazynu
Najnowsze wydanie

Firma bez wykluczeń

Różnorodność przynosi organizacji wiele korzyści biznesowych, ale także niefinansowych. W najnowszym wydaniu wyjaśniamy, jak stać się firmą, która eliminuje wykluczenia, oraz prezentujemy najlepsze praktyki w polskich przedsiębiorstwach, które postawiły na tworzenie inkluzywnego miejsca pracy.

Jak polskie firmy podbijają nowe rynki

Sekcja specjalna Think Tanku „Be Polish, Be Global” – zbieramy, analizujemy i przedstawiamy
najlepsze sposoby na skuteczną ekspansję zagraniczną polskich firm.

Zobacz więcej

Sprawdzone praktyki

Poznaj sprawdzone rozwiązania wypracowane przez międzynarodowych praktyków i firmy, które współpracują z nami, by wymieniać się swoimi doświadczeniami i solidarnie wspierać rodaków na zagranicznych rynkach.

Nowe biura w nowej normalności

Nowoczesne przestrzenie biurowe, które angażują i przyciągają pracowników.
Sekcja specjalna „ICAN Management Review”.

Kompleks biurowy LIXA z kolejnym dużym najemcą

Do grona najemców flagowej inwestycji biurowej Yareal dołącza europejska firma Cellnex Poland Sp. z o.o. – jeden z największych operatorów bezprzewodowej infrastruktury telekomunikacyjnej i nadawczej. Siedziba Cellnex zajmie w kompleksie LIXA 4 500 mkw. powierzchni biurowej w oddanym niedawno do użytkowania budynku C. Wraz z ukończeniem drugiego etapu budowy Yareal dostarczył na warszawski rynek w sumie 48 000 z 77 000 mkw. biur, które docelowo powstaną w kampusowym kompleksie LIXA.

Zielona transformacja

Nowoczesne przestrzenie biurowe, które angażują i przyciągają pracowników.
Sekcja specjalna „ICAN Management Review”.

Zobacz więcej

Najlepsze praktyki

Przedstawiamy nowoczesne i skuteczne rozwiązania, które umożliwiają transformację przestrzeni firmowych zgodnie z obecnymi potrzebami pracowników. Biura oferujące bezpieczeństwo, wygodę i efektywność pracy, również w systemie hybrydowym.

Patronaty

Podpowiadamy, w jakich wydarzeniach warto uczestniczyć wydarzenia patronackie z myślą o twoich potrzebach i oczekiwaniach. Dowiedz się, gdzie warto być, o czym słuchać i z kim rozmawiać.

Najpopularniejsze tematy