1

Ważna informacja!
Dla dotychczasowych i byłych prenumeratorów HBRP oraz klientów ICAN Institute

NOWY SERWIS – NOWE KORZYŚCI

Szanowni Państwo,

ICAN Institute uruchamia nową, przełomową platformę wiedzy: ICAN Business Insight. Działając od ponad 20 lat na polskim rynku, ICAN intensywnie wdraża cyfrową strategię biznesową, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby menedżerów i przedsiębiorców.

W maju 2020 roku ukazał się ostatni numer „Harvard Business Review Polska”, który ICAN Institute wydawał przez ostatnie 17 lat. W związku z tym od dnia 22.06.2020 przestaje funkcjonować serwis hbrp.pl. Nowy serwis będzie dostępny na stronie ican.pl.

Decyzja o wycofaniu tytułu zbiega się zarówno z wdrożeniem nowej strategii ICAN Institute, jak i sugestiami stałych czytelników. Wieloletni wydawca magazynu Andrzej Jacaszek, DBA, podkreśla:

Od lat nasi klienci sugerowali, że czytając Harvard Business Review Polska czują niedosyt publikacji polskich autorów, nieadekwatność do polskich i europejskich realiów. Sygnalizowali niewystarczającą liczbę przykładów mających przełożenie na nasz rynek i będących pożytecznymi wskazówkami dla polskiego przedsiębiorcy. Ograniczenia te wynikały między innymi z zapisów umowy licencyjnej.

W odpowiedzi na powyższe wyzwania firma uruchomiła ICAN Business Insight – nowoczesny serwis będący platformą do osobistego rozwoju i networkingu. Nowa oferta wartości ICAN Institute bazuje na trzech elementach: technologiach, polskim kontekście i wiedzy z najlepszych szkół biznesowych i ośrodków badawczych z całego świata.

Nowy serwis ICAN Business Insight obejmuje:

„ICAN MANAGEMENT REVIEW”

6 wydań magazynu „ICAN Management Review” w wersji drukowanej i online oraz pełny dostęp do numerów archiwalnych

ICAN DIGITAL
SERVICES

Dostęp online do cyfrowych zasobów ICAN Institute:

  • artykułów
  • materiałów audio i wideo
  • webinariów
  • podcastów
  • wybranych nagrań z wydarzeń ICAN

„MIT SLOAN MANAGEMENT REVIEW”

4 wydania magazynu „MIT Sloan Management Review Polska” w wersji drukowanej i online oraz pełny dostęp do numerów archiwalnych

Więcej korzyści bez dodatkowych kosztów!

ICAN Business Insight gwarantuje:

  • Dopasowanie treści do polskich i europejskich realiów biznesowych.
  • Artykuły uwzględniające znaczenie wykładniczego postępu technologicznego w biznesie.
  • Więcej przestrzeni na prezentowanie praktycznych studiów przypadków, komentarzy polskich praktyków biznesu i historii sukcesów z rodzimego rynku.
  • Oszczędność czasu i personalizację treści.

Dr Witold Jankowski, założyciel i prezes ICAN Institute pełniący funkcję dyrektora merytorycznego platformy, komentuje:

ICAN Business Insight to nowa jakość na polskim rynku. Nasza platforma automatycznie dobierze treści do potrzeb subskrybenta, pokaże artykuły i multimedia dopasowane do zmieniającej się rzeczywistości biznesowej oraz specyfiki wcześniej przeglądanych treści. Dodatkowo prenumeratorzy będą mogli dołączyć do panelu badawczego ICAN Research, który monitoruje trendy, opinie i zachowania polskich przedsiębiorców oraz menedżerów, udostępniając powszechnie wyniki badań.

Dostosowując się do potrzeb polskich firm, ICAN Institute zmienia jedynie formę, a nie realizowaną przez siebie misję. Już od ponad 20 lat polega ona na dostarczaniu polskim przedsiębiorcom i liderom narzędzi do wygrywania dzięki współpracy z największymi autorytetami zarządzania na świecie. Teraz ta współpraca zyskuje jeszcze szerszy wymiar i nowoczesną formę w postaci nowej platformy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony dotychczasowego wydawcy HBRP - ican.pl
Zespół ICAN Institute

Prenumeratorów i użytkowników serwisu hbrp.pl zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta

Adres e-mail: infolinia@ican.pl
Telefon: 22 250 11 44