Case study

Okładka magazynu
Najnowsze wydanie

Firmy pod presją rosnących cen

W numerze przedstawiamy m.in. potencjalne scenariusze ekonomiczne czołowych polskich ekspertów i podpowiadamy firmom, jak postępować w środowisku inflacyjnym. Pokazujemy, jak polskie firmy podchodzą do obecnej sytuacji makroekonomicznej i jak się przygotowują na nadchodzące trudne czasy. Prezentujemy obszerny zbiór rozwiązań, który pomoże prezesom przeprowadzić ich firmy przez bieżące zawirowania.

Jak polskie firmy podbijają nowe rynki

Sekcja specjalna Think Tanku „Be Polish, Be Global” – zbieramy, analizujemy i przedstawiamy
najlepsze sposoby na skuteczną ekspansję zagraniczną polskich firm.

Zobacz więcej

Sprawdzone praktyki

Poznaj sprawdzone rozwiązania wypracowane przez międzynarodowych praktyków i firmy, które współpracują z nami, by wymieniać się swoimi doświadczeniami i solidarnie wspierać rodaków na zagranicznych rynkach.

Nowe biura w nowej normalności

Nowoczesne przestrzenie biurowe, które angażują i przyciągają pracowników.
Sekcja specjalna „ICAN Management Review”.

Kompleks biurowy LIXA z kolejnym dużym najemcą

Do grona najemców flagowej inwestycji biurowej Yareal dołącza europejska firma Cellnex Poland Sp. z o.o. – jeden z największych operatorów bezprzewodowej infrastruktury telekomunikacyjnej i nadawczej. Siedziba Cellnex zajmie w kompleksie LIXA 4 500 mkw. powierzchni biurowej w oddanym niedawno do użytkowania budynku C. Wraz z ukończeniem drugiego etapu budowy Yareal dostarczył na warszawski rynek w sumie 48 000 z 77 000 mkw. biur, które docelowo powstaną w kampusowym kompleksie LIXA.

Zielona transformacja

Nowoczesne przestrzenie biurowe, które angażują i przyciągają pracowników.
Sekcja specjalna „ICAN Management Review”.

Zobacz więcej

Najlepsze praktyki

Przedstawiamy nowoczesne i skuteczne rozwiązania, które umożliwiają transformację przestrzeni firmowych zgodnie z obecnymi potrzebami pracowników. Biura oferujące bezpieczeństwo, wygodę i efektywność pracy, również w systemie hybrydowym.

Patronaty

Podpowiadamy, w jakich wydarzeniach warto uczestniczyć wydarzenia patronackie z myślą o twoich potrzebach i oczekiwaniach. Dowiedz się, gdzie warto być, o czym słuchać i z kim rozmawiać.

Najpopularniejsze tematy