Ważna informacja!
Dla dotychczasowych i byłych prenumeratorów HBRP oraz klientów ICAN Institute

NOWY SERWIS – NOWE KORZYŚCI

Szanowni Państwo,

ICAN Institute uruchamia nową, przełomową platformę wiedzy: ICAN Business Insight. Działając od ponad 20 lat na polskim rynku, ICAN intensywnie wdraża cyfrową strategię biznesową, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby menedżerów i przedsiębiorców.

W maju 2020 roku ukazał się ostatni numer „Harvard Business Review Polska”, który ICAN Institute wydawał przez 17 lat. W związku z tym od 22 czerwca 2020 roku przestaje funkcjonować serwis hbrp.pl.

W związku ze zmianami zachodzącymi na rynku, a także odpowiadając na potrzeby naszych klientów, ICAN Institute uruchamia nowy portal wiedzy, który dostępny jest pod adresem www.ican.pl

Nasze wieloletnie doświadczenie biznesowe nauczyło nas, że bezruch jest najgorszą z możliwych alternatyw. Od lat nie tylko edukujemy naszych klientów, ale również - a może przede wszystkim - słuchamy, jakie mają oni potrzeby, przed jakimi wyzwaniami stoją, co jest dla nich ważne z punktu widzenia osobistego rozwoju, jak i ogólnofirmowego. Dlatego postanowiliśmy szybko zareagować na te oczekiwania.

W odpowiedzi na potrzeby czytelników, klientów, partnerów biznesowych ICAN Institute uruchomił ICAN Business Insight – nowoczesny serwis będący platformą do osobistego rozwoju i networkingu. Jego fundament stanowią trzy główne elementy: technologia, polski kontekst i sprawdzona wiedza pochodząca z najlepszych szkół biznesowych i ośrodków badawczych z całego świata.

Nowy serwis ICAN Business Insight obejmuje:

„ICAN MANAGEMENT REVIEW”

6 wydań magazynu „ICAN Management Review” w wersji drukowanej i online oraz pełny dostęp do numerów archiwalnych

ICAN DIGITAL
SERVICES

Dostęp online do cyfrowych zasobów ICAN Institute:

  • artykułów
  • materiałów audio i wideo
  • webinariów
  • podcastów
  • wybranych nagrań z wydarzeń ICAN

„MIT SLOAN MANAGEMENT REVIEW”

4 wydania magazynu „MIT Sloan Management Review Polska” w wersji drukowanej i online oraz pełny dostęp do numerów archiwalnych

Więcej korzyści bez dodatkowych kosztów!

ICAN Business Insight gwarantuje:

  • Dopasowanie treści do polskich i europejskich realiów biznesowych.
  • Artykuły uwzględniające znaczenie wykładniczego postępu technologicznego w biznesie.
  • Więcej przestrzeni na prezentowanie praktycznych studiów przypadków, komentarzy polskich praktyków biznesu i historii sukcesów z rodzimego rynku.
  • Oszczędność czasu i personalizację treści.

Dr Witold Jankowski, założyciel i prezes ICAN Institute pełniący funkcję dyrektora merytorycznego platformy, komentuje:

ICAN Business Insight to nowa jakość na polskim rynku. Nasza platforma automatycznie dobierze treści do potrzeb subskrybenta, pokaże artykuły i multimedia dopasowane do zmieniającej się rzeczywistości biznesowej oraz specyfiki wcześniej przeglądanych treści. Dodatkowo prenumeratorzy będą mogli dołączyć do panelu badawczego ICAN Research, który monitoruje trendy, opinie i zachowania polskich przedsiębiorców oraz menedżerów, udostępniając powszechnie wyniki badań.

Dostosowując się do potrzeb polskich firm, ICAN Institute zmienia jedynie formę, a nie realizowaną przez siebie misję. Już od ponad 20 lat polega ona na dostarczaniu polskim przedsiębiorcom i liderom narzędzi do wygrywania dzięki współpracy z największymi autorytetami zarządzania na świecie. Teraz ta współpraca zyskuje jeszcze szerszy wymiar i nowoczesną formę w postaci nowej platformy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony dotychczasowego wydawcy HBRP - ican.pl
Zespół ICAN Institute

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta

Adres e-mail: infolinia@ican.pl
Telefon: 22 250 11 44