Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Premium

Materiał dostępny tylko dla Subskrybentów

Nie masz subskrypcji? Dołącz do grona Subskrybentów i korzystaj bez ograniczeń!

Wybierz wariant dopasowany do siebie!

Jesteś Subskrybentem? Zaloguj się

X
Następny artykuł dla ciebie
Wyświetl >>

Mikołaj Molenda: Design thinking to naturalny kierunek rozwoju młodych firm

Premium

· · 2 min

Myślenie zgodne z zasadami projektowania prowadzi do lepszego dopasowania organizacji do potrzeb rynku i ułatwia świadome wdrażanie produktów dostosowanych do oczekiwań klientów. Takie podejście to szansa jak i wyzwanie dla firm.

Myślenie zgodne z zasadami projektowania powinno być wykorzystywane przekrojowo. Tak staramy się myśleć w Tylko, firmie specjalizującej się w produkcji mebli. Masowa produkcja sprawiła, że wiele produktów uległo standaryzacji. W przypadku mebli nie służy to wnętrzom naszych mieszkań i miejsc pracy. Każdy dom jest inny, z mebli korzysta się przez lata, dlatego bardzo ważne jest, aby w tej ograniczonej przestrzeni mieszkalnej mieć obiekt, który jest w pełni funkcjonalny, ale też wyraża indywidualny styl.

Wielką szansą na zmianę i wprowadzenie personalizacji mebli są możliwości oferowane przez nowe technologie, na których oparliśmy rozwój Tylko. Dzięki temu nie tylko projektujemy meble, ale też interfejsy, czyli narzędzia, dzięki którym użytkownik może zaprojektować ostateczny wygląd wybranego sprzętu na podstawie istniejących już konceptów...

Zostało 72% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla subskrybentów

Dołącz do subskrybentów i korzystaj z treści Premium!

Jesteś subskrybentem? Zaloguj się »