Spytaj o najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju kariery: 22 250 11 44 | infolinia@ican.pl

Social Media Specialist

Warszawa
Ogłoszenie wygasło w dniu 29.06.2022
Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Tworzenie i publikowanie postów na podstawie stworzonego przez Ciebie mediaplanu marki
Pisanie interesujących i angażujących postów organicznych i płatnych
Moderacja i odpisywanie na komentarze pod postami
Wprowadzanie nowych rozwiązań marketingowych i trendów w komunikacji w mediach społecznościowych
Dbanie o jakość merytoryczną i spójność publikowanych treści we współpracy z zespołem
Realizacja strategii komunikacji marki
Pomiar efektywności i raportowanie wyników z prowadzonych działań

Nasze wymagania

Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w marketingu lub agencji social media (aktywna praca w samodzielnym prowadzeniu profili w social media)
Doskonała znajomość platform: LinkedIn, Facebook, YouTube, Instagram oraz narzędzi analitycznych
Świetna znajomość zasad języka polskiego i wyczucie językowe. Doświadczenie w copywritingu będzie atutem
Umiejętność myślenia projektowego
Znajomość programów graficznych i umiejętność projektowania graficznego zgodnie ze strategią komunikacji firmy
Dobra organizacja pracy i umiejętność prowadzenia kalendarza komunikacji marki w social media
Wprowadzanie trendów i inicjatywa w tworzeniu angażujących treści
Mile widziane portfolio profili klientów obsługiwanych w social mediach lub przykłady realizowanych akcji komunikacyjnych

Ze swojej strony oferujemy

pracę w organizacji, której głównym celem jest rozwój i edukacja,
nieograniczony dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w MIT Sloan Management Review Polska oraz e-learningowych programów rozwojowych ICAN Business Advisor,
możliwość wzięcia udziału w wybranych programach rozwojowych ICAN Institute,
wolne długie weekendy! W ICAN wierzymy, że wypoczynek to jedna z podstaw efektywnej pracy, dlatego w długie weekendy wszyscy odpoczywamy. To dodatkowe 5 dni wolnych w roku,
prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport,
sprzęt niezbędny do pracy, wsparcie w trakcie on-boardingu i kilka tygodni po nim, w okresie wdrożenia.