Social Media Specialist

Warszawa
Oferta ważna do 29.06.2022
Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Pełny etat

Twój zakres obowiązków

Tworzenie i publikowanie postów na podstawie stworzonego przez Ciebie mediaplanu marki
Pisanie interesujących i angażujących postów organicznych i płatnych
Moderacja i odpisywanie na komentarze pod postami
Wprowadzanie nowych rozwiązań marketingowych i trendów w komunikacji w mediach społecznościowych
Dbanie o jakość merytoryczną i spójność publikowanych treści we współpracy z zespołem
Realizacja strategii komunikacji marki
Pomiar efektywności i raportowanie wyników z prowadzonych działań

Nasze wymagania

Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w marketingu lub agencji social media (aktywna praca w samodzielnym prowadzeniu profili w social media)
Doskonała znajomość platform: LinkedIn, Facebook, YouTube, Instagram oraz narzędzi analitycznych
Świetna znajomość zasad języka polskiego i wyczucie językowe. Doświadczenie w copywritingu będzie atutem
Umiejętność myślenia projektowego
Znajomość programów graficznych i umiejętność projektowania graficznego zgodnie ze strategią komunikacji firmy
Dobra organizacja pracy i umiejętność prowadzenia kalendarza komunikacji marki w social media
Wprowadzanie trendów i inicjatywa w tworzeniu angażujących treści
Mile widziane portfolio profili klientów obsługiwanych w social mediach lub przykłady realizowanych akcji komunikacyjnych

Ze swojej strony oferujemy

Możliwość realizacji indywidualnych pomysłów i wpływ na rozwój firmy
Kontakt z marką premium. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających przedstawicielach elity biznesowej. Tworzymy rozwiązania wysoko cenione przez naszych klientów – takie, z których sami chętnie korzystamy
Uczestnictwo w interesujących projektach
Hybrydową formułę pracy
Możliwość wzięcia udziału w wybranym przez Ciebie programie rozwojowym (o wartości od 10 000 do nawet 50 000 PLN)
Dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w „MIT Sloan Management Review Polska” i „ICAN Management Review” oraz digitalnych programów rozwojowych
Prywatną opiekę medyczną
Wsparcie w trakcie onboardingu i w okresie wdrożenia oraz sprzęt niezbędny do pracy