Sekretarz redakcji

umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Koordynacja prac redakcji
Koordynacja przepływu informacji oraz materiałów redakcyjnych
Koordynacja wydań oraz terminów poszczególnych etapów pracy
Pozyskiwanie i współpraca z redaktorami zewnętrznymi
Współpraca z tłumaczami, redaktorami zewnętrznymi i korektorami
Koordynacja komunikacji między redakcją, a innymi działami firmy
Współpraca z Redaktorem Naczelnym w kwestii planowania czasopisma
Współtworzenie projektów wydawniczych i konferencyjnych
Budowanie oraz nawiązywanie relacji biznesowych w środowisku wydawniczym oraz medialnym
Aktywne uczestniczenie w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (co najmniej 3 lata)
Znajomość procesu wydawniczego
Teoretyczna oraz praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami
Umiejętność redagowania tekstów
Bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość, dokładność i samodzielność
Umiejętność pracy w zespole
Łatwość w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu informacji