Wydawca

umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Zarządzanie zespołami redakcji MIT Sloan Management Review Polska i ICAN Management Review Polska
Przygotowywanie oraz realizacja budżetu sprzedażowego magazynów
Koordynowanie aktywności i współpracy działalności redakcji związanej z wydaniami papierowymi i online z działem marketingu i sprzedaży
Współtworzenie nowych produktów i rozwiązań dzięki wykorzystaniu posiadanych zasobów
Wsparcie w inicjowaniu nowych możliwości współpracy z klientami, promocję marki
Wykorzystanie siły marki ICAN Institute do tworzenia nowych szans biznesowych
Wsparcie w pozyskiwaniu subskrybentów i realizacji celów sprzedaży

Nasze wymagania

Co najmniej trzech lat doświadczenia w podobnej roli (wydawcy lub Business Development Managera
Znajomości polskiego środowiska medialnego, eventowego oraz wydawniczego
Zainteresowania obszarem nowych technologii
Umiejętności sprzedaży i negocjacji,
Kreatywności i zdolności wymyślania nowych rozwiązań
Umiejętność zarządzania relacjami z klientami wewnętrznymi / zewnętrznymi za pomocą podejścia konsultacyjnego
Zdolność do identyfikacji i monitorowania celów i rezultatów za pomocą standardowych narzędzi i praktyk finansowych firmy
Umiejętność pracy w kontekście międzynarodowym
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego min. B2/C1