Aplikant radcowski w dziale prawnym

Warszawa
Ogłoszenie wygasło w dniu 19.09.2021
umowa zlecenie, kontrakt b2b
pełny etat

Twój zakres obowiązków

Praca nad umowami handlowymi, w tym w zakresie własności intelektualnej ze szczególnym uwzględnieniem prawa autorskiego
Przygotowywanie projektów pism i dokumentów, w tym regulaminów i procedur
Utrzymywanie kontaktów z sądami, urzędami oraz innymi instytucjami
Analiza zmian w przepisach prawnych i orzecznictwie sądowym
Udział w prowadzeniu spraw windykacyjnych oraz innych sprawach sądowych spółki

Nasze wymagania

Aplikant radcowski I lub II roku
Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, zwłaszcza zobowiązań
Doświadczenie w sporządzaniu, redagowaniu i opiniowaniu umów handlowych i regulaminów
Dokładność, rzetelność, sumienność oraz rozumienie potrzeb biznesowych klienta
Umiejętność organizowania sobie pracy
Doświadczenie lub chęć zdobycia doświadczenia w obszarze: prawa autorskiego, znaków towarowych, ochrony danych osobowych, prawa nowych technologii
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej.

Ze swojej strony oferujemy

Możliwość realizacji indywidualnych pomysłów i wpływ na rozwój firmy
Kontakt z marką premium. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających przedstawicielach elity biznesowej. Tworzymy rozwiązania wysoko cenione przez naszych klientów – takie, z których sami chętnie korzystamy
Uczestnictwo w interesujących projektach
Hybrydową formułę pracy
Możliwość wzięcia udziału w wybranym przez Ciebie programie rozwojowym (o wartości od 10 000 do nawet 50 000 PLN)
Dostęp do bazy wiedzy ICAN Institute, w tym artykułów publikowanych w „MIT Sloan Management Review Polska” i „ICAN Management Review” oraz digitalnych programów rozwojowych
Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
Wsparcie w trakcie onboardingu i w okresie wdrożenia oraz sprzęt niezbędny do pracy