WEBINARIUM

Ecommerce: dziś i jutro

30.06.2020, godz. 10:00

0
X
Wykorzystaj wakacje na rozwój
30 szkoleń tematycznych online.
Nawet 5 szkoleń w cenie 1!
87,6% zadowolonych klientów
Kup >>
300 od 59

Z badań Daniela Golemana wynika, że najwybitniejsi liderzy nie ograniczają się do jednego stylu przywództwa. Zależnie od sytuacji, wchodzą w odpowiednią rolę, która w danym momencie da im najwięcej korzyści. Kto wie, może to jest właśnie najlepszy sposób, by wygrać rozgrywkę o żelazny tron? Sprawdź, który z 6 stylów przywództwa najbardziej pasuje do ciebie lub twojego szefa.

Każdy lider ma swój indywidualny styl przywództwa. Intuicyjnie nietrudno go rozpoznać. Nie raz przecież słyszymy, jak ktoś mówi o swoim szefie: „rządzi twardą ręką”, albo „jest wymagający”. Już wtedy mniej więcej wiemy, w jaki sposób dana osoba zarządza zespołem, działem czy organizacją. Tą tematyką szerzej zainteresował się uznany psycholog specjalizujący się w biznesie, Daniel Goleman, twórca koncepcji inteligencji emocjonalnej. Na podstawie badań i rozmów z prezesami wytypował 6 podstawowych rodzajów przywództwa stosowanych przez współczesnych liderów.

Czym charakteryzuje się każdy z nich? Który najlepiej opisuje ciebie lub twojego szefa? I co ma do tego wszystkiego… „Gra o Tron”?

Okazuje się, że serial ten potrafi zaskoczyć nie tylko wieloma zwrotami akcji, ale także… zaskakującymi lekcjami dla liderów! Zapraszamy do obejrzenia wideo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Poznaj wskazówki dla współczesnych menedżerów »

Wyzwania są sercem biznesu [WYWIAD] 

Maciej Herman PL, Joanna Socha PL

Dyrektor zarządzający marki Wedel, Maciej Herman, opowiada o swojej drodze zawodowej i najtrudniejszych wyzwaniach, z którymi mierzył się w ostatnich latach. Dzieli się również wskazówkami dla menedżerów i odpowiada na pytanie o kluczowe jego zdaniem kompetencje nowoczesnego lidera.

Witold B. Jankowski

Prezes ICAN Institute. Jeden z najbardziej doświadczonych konsultantów strategicznych w Europie. 

Wybrane dla Ciebie

MyICANTwoja ścieżka rozwoju
Załaduj więcej wyników

Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Dwa tytuły – Biznes i Technologia ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Powiązane artykuły

Odblokuj wszystko!

Dwa tytuły – Biznes i Technologia ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy